Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szívesen levelezgetnék olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszúhajú kérdése:

Szívesen levelezgetnék olyan valakivel, aki leszbikusként családos, heteroszexuális nővel össze tudott jönni komoly szerelmi kapcsolatba. Sorstársak?

Figyelt kérdés
Ebben a helyzetben vagyok. És olyanok véleményére tanácsára számítok, akik igazi kapcsolatot alakítottak ki egy ilyen helyzetben, nemcsak szexet. Privit is várok... Szkeptikusok véleményére most nem adok, bocsi, csak valódi tapasztalatokra.

2014. febr. 1. 02:52
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Sorstársak vagyunk, valamilyen szinten, hiszen én is évek óta szeretek egy olyasvalakit (nőt szintén), akivel azóta sem sikerült közelebb kerülnünk egymáshoz. A különbség csak annyi hogy neki nincs családja, nincs férjnél sem. Nálunk is meg van/volt ez a vibrálás, de itt ahogy olvastam az előttem hozzászólókat, valaki írta hogy lehet olyan konzervatív, hogy emiatt is ugrik az egész... Lehet hogy ez az egész oka, most hogy én is elgondolkodtam rajt, viszont az a helyzet, hogy nagyon nehezen lehet túltenni az embernek magát egy szerelmen. Én is hiába próbáltam elfelejteni, és tudom azt is hogy nap mint nap szenvedek miatta, de akkor sem megy. Nehéz helyzet ez az egész. Pedig látod nálad még pluszba ott van az is hogy neki családja van, nálam ilyen nincs de mégse sikerül... Se ő sem én nem lépünk, én félek, ő meg lehet épp a korkülönbség miatt hátrál meg (ha persze érez valamit egyáltalán). Szóval hidd el, tudom hogy milyen nehéz ez neked. Bocsi egyébként, hogy az én problémámat taglalom ilyen hosszan, de sokszor jólesik leírni egy kicsit megkönnyebbülök ilyenkor :)
2014. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

19:

pont ez a baj, hogy konzervatív gondolkodású, néha mégis előbújik a valódi énje, hirtelen nyit, majd hirtelen zár. pont ezért nem is tudom lezárni. mert olyan összevissza a viselkedése.


20:

nem erőltetem, csak összekavar a viselkedése, ezért húzódik a dolog, ezért sem tudom lezárni. nyit-zár összevissza, jön-szalad . ez megy évek óta. nem merek nyíltan beszélni. csak levélben merem írni, hogy nem múlik a hiánya. személyesen meg se merek mukkanni. ő meg konzervatív, ha személyesen talizunk, csak vibrálás van, meg klassz beszélgetés, a végén meg hebegés, habogás.

- hát, örülök, hogy találkoztunk.

- hát igen, én is

- hát akkor

- hát akkor

- akkor...


egyébként az igaz, hogy valóban azt érzem, az az igazi ok, amiért nem alakul semmi, mert beszari vagyok, és nem merek őszinte lenni. így van, ez tény. pedig tudja rólam, ez pár éve már kiderült, mégsem zárkózik el, lehet h valóban csak lépni kéne. én bevallom őszintén, hogy amikor a másik kérdésfeltevésemben azt írtam hogy húszas vagyok, annak is a legvégén, az kamu volt. tegyél rá egy tízest. annyit írtam, amennyinek mások látásra mondanak. nem fogok lekattanni róla, mert nem is tudok, a kapcsolatunk is egyre jobb, azt bánnám meg, ha nem próbálnám meg. megírom hogy fog alakulni, Valentin nap lesz két hét múlva, talizni ugyan nem fogunk, de egyértelműbb leszek mint valaha...


21:

DE jó, végre valaki, aki sorstárs! Nagyon örülök neked! Írhatnál privit ha kedved!

2014. febr. 2. 20:29
 23/43 anonim válasza:
Szia! Hasonló az én helyzetem is. 16 év korkülönbséggel szeretek egy családos nőt, viszont én is úgy érzem, hogy nem vagyok közömbös számára. Lépni (egyértelműen) még én sem mertem, egy-két félreértelmezhető szóváltás volt már közöttünk. Szerintem, neked kell megtenni a lépést. Véleményem szerint, akármilyen kiváncsi is egy családos nő, kezdeményezés szempontjából passzívabb marad, pont amiatt, hogy mögötte férj és gyerekek vannak a háttérben. 100-szor jobban fél mint te, hidd el. Vagy kezedbe veszed a dolgot, vagy ki tudja még meddig csak egymás fantáziájában találkozhattok". Szurkolok! :)
2014. febr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

23!

Nem is tudod mennyire örülök neked! Úgy érzem, végre megkaptam azt a tanácsot, amire annyira vártam. Végre lesett, lépnem kéne végre. Nagyon köszönöm! Ha van kedved privátba is írni, örömmel veszem!

2014. febr. 3. 01:35
 25/43 anonim ***** válasza:

Szia! nem olvastam az eddigi válaszokat, remélem nem írok nagy baromságot...

Én 25vagyok, a barátnőm 33. Neki már lassan 15. éve van párkapcsolata egy sráccal, nem valami házasság és gyerekcentrikusak. Mi ötödik éve lesz az idén nyáron, hogy együtt vagyunk. Messze lakunk egymástól, 200-220km-re. eleinte úgy tudtunk heteket, másfél heteket együtt lenni, hogy ez volt a kifogásunk, hogy egy nap lenne az út, és így nem lenne értelme elmennünk egymáshoz. Úgy mutatkoztam, mutatott be az ismerőseinél, a barátjának, a családjának, mint egy szimpla barátnője. Nincs ilyen ismerőse aki a lányokat szeretné, igazából fel sem jön ilyesmi téma, hisz elvileg sem Ő, sem én nem vagyunk azok... Lassacskán megtanultunk ezzel együtt élni, amikor csak lehet együtt alszunk, minden lopott pillanatot kihasználunk :)

Persze vannak viták, féltékenykedések, ha egy új embert megismer egyikünk :) Most itt lakom vele/velük a munkám miatt.

Borzasztó szerelmesek voltunk egymásba az elején, öröm visszagondolnom rá, mint a filmekben, komolyan mondom olyan volt, egyszerűen szárnyaltam, ha csak eszembe jutott. Ez így mára már lejjebb csendesedett sajnos, de ez így is van rendjén szerintem, hisz nem lehet mindig olyan bolond az ember, mint az első egy-két évben... :/

De van valami konkrét kérdésed?

2014. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

Szia 25!

De örülök neked! Persze van kérdésem! Írhatok privit? Írok!

2014. febr. 7. 23:07
 27/43 anonim ***** válasza:
:D
2014. febr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Na kérdező, valami új fejlemény?? :)
2014. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
hát, inamba szállt a bátorság. email-es szerelmes video üzenetet akartam, de egy boldog Valentin napot sms lett belőle rózsa képpel. vagyunk olyan jó kapcsolatban, hogy ha nem tetszett volna neki, akkor megjegyzést tesz ( párszor belegázolt már a lelkembe ). nyilván nem fog visszaírni egy házas családos nő, hogy "köszönöm édes", akkor se, ha szeret . Szóval még nem reagált. Szerintem azt se tudja mit csináljon. vagy ez nem elég egyértelmű? - most várok.
2014. febr. 18. 00:37
 30/43 anonim ***** válasza:
Igen hát igazad van, nyilván nem fog reagálni. Na mindegy, azért kíváncsi vagyok, hogy mi lesz, azért írj ha valami változik :)
2014. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!