Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szívesen levelezgetnék olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszúhajú kérdése:

Szívesen levelezgetnék olyan valakivel, aki leszbikusként családos, heteroszexuális nővel össze tudott jönni komoly szerelmi kapcsolatba. Sorstársak?

Figyelt kérdés
Ebben a helyzetben vagyok. És olyanok véleményére tanácsára számítok, akik igazi kapcsolatot alakítottak ki egy ilyen helyzetben, nemcsak szexet. Privit is várok... Szkeptikusok véleményére most nem adok, bocsi, csak valódi tapasztalatokra.

2014. febr. 1. 02:52
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
ok! :)
2014. febr. 18. 21:17
 32/43 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani de egy kicsit csöpögős vagy...az meg már egyenesen túlzás szerintem hogy azt gondolod majd ő fog szerelmet vallani.Egyébként milyen reális okot látsz arra hogy ha így is van hogy szeret akkor eddig miért nem vallotta be?Tudom nem vagy kíváncsi a szkeptikus válaszra de az a szomorú valóság hogy egy helyben toporogsz.Ez az egész így csak egy mese.
2014. febr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
nem fog szerelmet vallani, időbe telt, mire rájöttem, hogy ha én nem teszek valamit, akkor bizony semmi nem fog történni. pont azért próbálok lépni, csak túl beszari vagyok. ezért inkább egy helyben toporgok, még mindig biztonságosabb, mint pofára esni. Aztán meg majd pont emiatt hagyom majd ki a lehetőséget, mert félek lépni. Az van, hogy túl sok a veszteni valóm. de kihagyni meg nem akarom - tudom döntenem kéne végre.
2014. febr. 19. 00:17
 34/43 anonim ***** válasza:
Szerintem sokszor azért toporog az ember egy helyben mert amíg nincs konkrét lépés egy esetleges(nagy valószínűséggel) nem válasz addig lehet álmodozni és ez valljuk be ideig óráig nagyon kellemes dolog.De aztán már erősen frusztráló...mert az ember kicsit úgy érzi csapdába került.Nem tudom a pontos szitut nem ismerlek benneteket de nekem az a gyanúm h sajnos ebbe te képzelsz bele többet mint kellene.Beszéld meg vele ha tényleg fontos neked döntsd el mit szeretnél és akkor elválik a dolog ő mit gondol érez....Egy kapcsolathoz kell a nyitottság akkor is ha nem fog a nagy világ tudni róla.Elsősorban 2 emberről szól.De ha ez nincs meg benned a kellő nyitottság és kockázat vállalás akkor kár rágódni meglehet maradni az álmok szintjén csak kérdés megéri e..? :-) Döntsd el szembe tudsz e egyáltalán nézni vele tudsz e beszélni vele erről a lehetőségről.
2014. febr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
34! nem vagyok rá képes. és azt se tudom hogyan, hisz olyan ritkán látom. ha úgy érzed van kedved segíteni, írhatsz privit.
2014. febr. 22. 03:19
 36/43 anonim válasza:
Én teljesen megértelek, én is ilyen helyzetben vagyok. Egyébként én magamról sem gondoltam, hogy ilyen megtörténhet velem, és nem is szerettem volna engedni, de megtörtént. Neki is családja van, nagyon nagy a korkülönbség köztünk, megpróbáltam többször elszakadni, de nem engedett... pedig a helyzet azóta sem lett jobb. Ez elég hosszú és összetett, ha van kedved, írj privátba.
2014. febr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Helyzet azóta? Történt valami?
2014. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
hú, igen. a Valentin napi üzenet után ( rózsa fényképen sms-ben ) írtam neki egy emilt, amiben minden félét megemlítettem ami nem szerelmi, de a levél végén azt írtam neki, hogy fontos nekem minden, amit megoszt velem, minden gondolata és érzése, öröme és bánata, úgy ahogy van az egész lénye, fáj a hiánya és szeretem! -így szó szerint. Eltelt két nap és írt, oldottabb lett a levele, hosszabb mint szokott és kicsit írt magáról, jobban megnyílt, majd nem is írta alá, csak úgy zárta, hogy vigyázzak magamra! Aztán én visszaírtam, és úgy zártam a levelet, hogy továbbra is hiányzik, és sok piros szívet mellékeltem hozzá. a neve mellé meg megint egy piros szívet. Aztán ma írt, nagyon kedves a levele, de mivel egy haláleset is történt közben nálunk, amit tegnap megírtam neki, így még többet írt magáról, pár órán belül válaszolt. vigasztaló volt. kb itt tartok. ötletek innen? most válaszolok majd és nyitok tovább, meg őt is nyitogatom.
2014. márc. 3. 18:12
 39/43 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek egyikőtöket sem. Viszont!

Nem akarok izélni,mindenesetre arra intenélek, hogy azért gondold meg mit, miket és hogyan írsz le neki. Nehogy bármi a végén rosszul üssön vissza. Rizikós ez a helyzet, tudod. Jobban meg kell gondolnod, mint egy normálisan felvállalható kapcsolatban. Hisz egy fiú-lány kapcsolat teljesen másabb ennél.

De ez így jó, érdeklődj csak! Ez járható út, amin haladsz. Ismerkedjetek, írkáljatok egymásról. Légy érdeklődő továbbra is, és azt is jónak tartom, hogy azért azt is jelzed, hogy neked mik az érzéseid, gondolataid őt illetőleg :)

én szurkolok nagyon! Értesíts majd!!!

2014. márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:
Mi újság?Összejöttetek?
2016. júl. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!