Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek miért nézik le azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért nézik le azt akinek nincs párja?

Figyelt kérdés
Középiskola óta így érzem, és ez mintha csak rosszabbodna ahogy idősebb leszek. Másoknak kapcsolat után jön a kapcsolat, én az első óta egyedül vagyok mert csúnyán kihasználtak. Alapból nehéz ezt a helyzetet elviselni de amikor társul hozzá a párban lévők felsőbbrendűségi érzése, akkor ki tudnék készülni. Mire jó ez? Tényleg kevesebbet ér az az ember akibe épp nem szerelmes valaki? ...
2014. febr. 10. 10:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom azért néznek rád sajnálkozó tekintettel mert az ő életükben akkora pluszt adott a párkapcsolat, hogy sajnálják, hogy te mindebből kimaradsz. Ez nem feltétlenül rosszindulatú dolog.

Én is egyedül vagyok jelenleg és jól érzem így magam. Persze, ha találnék valakit akivel együtt tudnék élni a kapcsolattól sem zárkózom el. Az ismerőseim már elfogadták és én sem érzem feszélyezve magam miatta.

2014. febr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

poker megközelites:


ha nincs egy parod se akkor ugyebar eleve hatranyba vagy a versenyben az asztalnal mivel az a legalacsonyabb kombinacio.


De ettöl meg siman nyerheted a partit ha van magas lapod , a lenyeg hogy a kartyak amik a kezedben vannak jol hasznald es tudj blöffölni ha eljön az ideje.


Attol hogy valakinek van egy parja lehet az asz par is lehet borzaszto rossz jatekos, ertsd rossz kapcsolata , amig te jol forgatod a sajad lapjaidat rengeteg partyt nyerhetsz es elöbb utobb jönni fog a lap amire varsz, vagy a tarsad.

2014. febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én azt utálom a legjobban, ha az utcán vagy tömegközlekedésen van egy pár, és meglátják, h te meg egyedül vagy rögtön el kezdenek ölelkezni, csókolózni, vagy csak közelebb húzódnak egymáshoz, h még jobban a tudtodra adhassák, h ők bizony együtt vannak, te meg mekkora egy lúzer vagy... :( Szánalmas, de irtó idegesítő is...
2014. febr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek: sz.ar a társaságod. Igyekezz minél kevesebbet találkozni velük.


A "szerelem" nem más, mint egy állapot, amit csordaösztönök, megfeleltetési vágy és nemi vágyak keveréke, vége pedig úgyis kiszeretés, közömbösség, vagy válás lesz 10 év után.


Evolúciós szempontból igen, selejtnek mondják azt, akinek nincs párja. De te ne a csorda része legyél. Lényeg, hogy valamit letegyél az asztalra, legyen az akár egy tudományos kutatás, saját zenemű, szólólemez vagy egy saját vállalkozás.


Lényeg, hogy TE csinálj valamit, TE teremts értéket, hogy jól érezd magad és mielőt elhunysz, tudd magadról azt mondani, hogy "Igen, megtettem és elértem mindent, amit akartam".


Aztán hogy mi történik a halál után? Sajnos (szerencsére) senki nem jött vissza megmondani. Lehet a következők:


1. Olyan végtelem állapotba kerül a tudatod, ahol örökké újraéled életed összes rossz pillanatát.


2. Tudatod megszűnik és végtelen feketeség lesz.

2014. febr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

szerintem szard le az embereket meg aki lenéz, élj úgy ahogy neked jó :D


van olyan osztálytársam akinek már felesége meg 2 gyereke van...nah nekem még bnőm sem volt. ÉS? így érzem jól magam :D

2014. febr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a sok hasznos választ! Igazatok van, nem kell velük törődnöm, akkor már legyek én az okosabb. Sajnos lelkileg nem vagyok épp erős ember, könnyen ki lehet borítani, alacsony az önbizalmam így vlszeg emiatt érdekel mások mit gondolnak rólam mert néha olyan mintha ők is csak megerősítenék amit én is érzek, hogy mi van ha egy lúzer vagyok :_D Nem is az zavar hogy jelenleg nincs párom, időm annyi sincs hogy beüljek és megnézzem a kedvenc sorozatom hetente kijövő új részeit, nemhogy kapcsolat... Pusztán attól félek hogy olyan sok idő telik el, hogy már nem is lesz majd senkim. Több mint fél éve nem volt kapcsolatom, előtte meg ugye az az egy aminek randán lett vége. Randik voltak, de senki nem mozgatott meg szóval inkább léptem tovább és ahogy valamelyik válaszoló írta is, inkább egyedül voltam mint egy fölösleges, mondvacsinált f*s kapcsolatban. Na meg nem 14 éves vagyok meg nem is 16, az első kapcsolatom kezdetekor már majdnem a 20at töltöttem így néha beparázok hogy kicsúszok az időből, minden szimpatikus pasi körülöttem foglalt, és ebben a 20as korosztályban, egyetemen, stb, úgy érzem ezek a kapcsolatok már házasságba vezetnek szóval nehezedik hónapról hónapra hogy találjak valakit...

Külön plusz annak aki kifejtette miért nem selejt attól valaki hogy szingli, jól esett olvasni... amúgy meg megvan a magam életcélja ami ezekhez a dolgokhoz áll közelebb, nem ahhoz hogy legyen egy családom, gyerekek, unokák és élünk amíg meg nem halunk. Persze a legtöbb ember erre vágyik és ezzel nem is lenne bajom, csak itt is megfigyelhető ez a csordaszellem effekt hogy kinézik azt akinek a vágyai kicsit is eltérnek ettől... Én pl nem igazán szeretnék gyerekeket az elkövetkező 10 évben biztosan, de lehet hogy soha. Szóval nyilván olyan partnert keresek aki szintén csak szerelmi kapcsolatot akar, nem családot egyelőre. Azzal a társasággal egyébként nem igazán járok már össze, inkább csak interneten látjuk már viszont egymást... csak egy pocsék nap után az ember agyát felcseszi azért picit, hogy a megcsalós, köcsög exet mindenki imádja : D

2014. febr. 10. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!