Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már ilyen kilátástala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen kilátástalan helyzetben?

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni. 22éves vagyok párom 24. együtt élünk albérletben.Mindketten dolgozunk az ő fizuja elmegy az albérletre az enyém kajára és egyéb dolgokra.

Félre tenni nem tudunk, nincs semmi szülői segítségünk, egyáltalán semmink nincs. Vágyom szép esküvőre,saját házra,kocsira,gyerekre. De ilyen rossz anyagiak mellett tudom soha nem lesz egyik sem.

22 évesen már elegem van mindenből főleg abból hogy az álmaimból nem lesz semmi.

Nem tudom mit tegyek. Voltatok vagy vagytok ilyen helyzetben és hogy oldottátok meg? Mert nem szeretnék úgy megöregedni hogy ezek a dolgok kimaradtak.


2014. febr. 11. 13:27
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
elég sokan vannak ilyen helyzetben.
2014. febr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Rajtatok kívül még úgy pár százezren.
2014. febr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Tudom jól csak fogalmam sincs mit kéne tenni. Nagyon rosszul érzem magam e miatt.
2014. febr. 11. 13:31
 4/38 anonim ***** válasza:
Ez ma átlagnak hívják... sajnos.
2014. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
A gond ott kezdődik, hogy vannak álmaid. Amiben most vagy, az nem tűnik rossznak. Van hol lakni, van mit enni, van kihez hozzábújni. Sokaknak már ez is egy álom. Ha ragaszkodsz az álmaidhoz, az nyilván azzal jár majd, hogy egy "jobb" emberre kell cserélned a párodat. Én nem tenném.
2014. febr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

Nagyjából az ország 2/3 -a (vagy több) ilyen helyzetben van.

És a világ közel 80%-a simán.

Egymásnak vetve a hátatokat kűzdve, lehetőségeket keresve, azokat meglovagolva

(pl: jobb munkahely akár) sok mindent lehet elérni egy életben. Sokaknak sikerül

még többeknek nem. De a kitartás, és okos fej meghozza a gyümölcsét. (csak baromi lassan. 22 évesen nekem sem volt semmim) És 22 évesen van eleged? Még 40 év a nyugdijjig. Ha megéred. :) Van fogalmad addig mennyi minden történhet pro/kontra egy életben? :)

2014. febr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Nem akarom lecserélni de neki is ugyanúgy vannak álmai. És tudom hogy másnak még ennyi sincs de azok mások és nem én vagyok. Mindegy csak szar hogy ilyen alap dolgok sem adatnak meg.
2014. febr. 11. 13:36
 8/38 anonim ***** válasza:

Küzdjetek, ha havi 200ft-ot,vagy 1000ft-ot tudtok spórolni már az is valami.Komolyan.Tudom viccesen hangzik...


Ha meg annyira kell a pénz,akkor félévet húzzatok le külföldön takarítóként,és akkor pár ezer eurót megkereshettek.Csak hát ugye nyelvtudás, meg minden nélkül a vakvilágba se jó kimenni,mert mi van ha nem jön be és akkor bebuktátok az itthoni albérletet,esetleg a kauciót se tudjátok újra kifizetni és újra melót se találtok.

2014. febr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

Azt is lehetne tanácsolni,hogy menjetek külföldre dolgozni.Ezzel nem azt akarom mondani,hogy ott kolbászból van a kerítés.

Csakis kizárólag normális nyelvtudással érdemes kimenni.

2014. febr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Nem egy félévre kell kimenni dolgozni.Ez borzasztóan lúzer hozzáállás:D
2014. febr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!