Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már ilyen kilátástala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen kilátástalan helyzetben?

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni. 22éves vagyok párom 24. együtt élünk albérletben.Mindketten dolgozunk az ő fizuja elmegy az albérletre az enyém kajára és egyéb dolgokra.

Félre tenni nem tudunk, nincs semmi szülői segítségünk, egyáltalán semmink nincs. Vágyom szép esküvőre,saját házra,kocsira,gyerekre. De ilyen rossz anyagiak mellett tudom soha nem lesz egyik sem.

22 évesen már elegem van mindenből főleg abból hogy az álmaimból nem lesz semmi.

Nem tudom mit tegyek. Voltatok vagy vagytok ilyen helyzetben és hogy oldottátok meg? Mert nem szeretnék úgy megöregedni hogy ezek a dolgok kimaradtak.


2014. febr. 11. 13:27
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
29, ezzel csak az a baj, hogy ha nincs honnan eltanulnia a trükköket, mit hogyan kell csinálni akkor több kárt csinálsz mint hasznot.
2014. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Ebben az okádékországban nem fogtok elérni semmit. Esetleg annyit hogy lerobbantok nyugdíjas korotokra. Nyugdíj persze nem lesz.(szerintem 2030-ra) Nyelvet kell tanulni, és kimenni külföldre dolgozni.
2014. febr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

#30

hidd el, sokan keresnek jóval többet is mint 10 ezer forint, az építő iparban.

csak azért össze kell koszolnod magad, fizikailag is kimerít.

én pár éve segédmunkásként kerestem napi 10 ezer forintot, (kőműves vállalkozó mellett) most igaz nem a szakmámban dolgozok még mindig, hanem az építő iparban, de átlagban 12-14 ezer között keresek naponta.

persze nem Borsod megyét kell alapul venni ezeknek a fizetéseknek, hanem a Pest megyét, és környezetét.

aki akar az kereshet többet, csak tenni kell érte ennyi.

2014. febr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Én már bolt előtt kolduló jobb fizikumú csöveseknek többször felajánlottam, hogy jöhetnek hozzám 8 órás kerti munkára 5000-ért, és eddig még nem volt jelentkező!


#29

36F

2014. febr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
"csak azért össze kell koszolnod magad, fizikailag is kimerít." na ne mond. 8 éve dolgozom az építőiparban. És vidéki vagyok úgyhogy a pesti béreket nem tudom. a mi környékünkön napi 6-7.(szakembernek)
2014. febr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyunk csak annyi különbséggel, hogy a helyzetünk nem keserít meg bennünket/mindennapjainkat.


Mindketten dolgozunk, keresünk, feléljük... Nem nagy lábon... De mégis eldöntöttük, hogy 5 év múlva szeretnénk lakást/ 1,5 év múlva esküvőt. Lehetetlennek tűnő álmok, mégis megcsináljuk:


1 lépés Havi 10-10ezer forintot félreteszünk az esküvőre... az 360 000 ft lesz majd jövő nyárra. Ennyiből fogunk lagzizni. (max 20 fő, ruha vaterás 10ezer, kaját ki lehet hozni 5000/főből stb stb, szép lagzi s szolid)


2 lépés havi 50-50 ezret félreteszünk a lakásra... na ez már nem olyan könnyű emiatt lemondunk az autózásról, s a 65nm es kétszobás albérletről. Átköltözünk egy kisebbe olcsóbba.


Most nagyon megfogjuk a pénzt, hogy jussunk valahova...

kettőnk bevétele 180e ebből 120at félreteszünk 60 marad egy hónapra:ebből 20 albi 30 a kaja... 10 egyéb, s nagyon vigyázunk a cuccainkra, mert most nem lesz ruhavásárolgatás és stb...


meg lehet csinálni! S ami a legfontosabb: nem látjuk kínkeservesnek a helyzetünket! Boldogok vagyunk a pici albérletben is, munka után örülünk, hogy összebújhatunk, s tudom, hogy öregkoromban majd melegséggel fogok visszagondolni ezekre a spórolós időkre :)


Tudod egyvalamit meg kellene tanulni az embereknek:

BOLDOGNAK LENNI PÉNZ NÉLKÜL IS!!!


Nem tudni meddig tartható fent még ez a pénzrendszer amiben élünk, de biztos vagyok benne, hogy még (mi huszonévesek)megéljük ennek az összeomlását. S majd akkor sok ember is vele együtt összeomlik... Akik csak hajtottak hogy legyen valamijük, s közben elfelejtettek élni...


Fontos, nagyon fontos az értékrendünkből a pénzt háttérbe szorítani!!! S ha az utolsó gatyánkat is elveszik, fellélegezni,s mosolyogni, hogy legalább éri a fenekemet a nap :)


Jó kicsit túlzás amit írtam, de éreztetni szeretném, hogy MÁSKÉPP KELLENE ÉLNÜNK!!!

2014. febr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

#35 neeem, nem Pestről beszélek, *Pest megye, és ott is van bőven vidék.

én pl nem ritkán dolgozom Pest környékén, csak a munkadóm tartozik ide, viszont az ország nagy részét bejártuk már, és tudom hogy több az a hely, ahol megfizetik a vállalkozók a munkásaikat.

pl a kőműves szakemberek keresnek 14-16 ezer körül naponta, de ők 12 órában vannak, és akik a téglát hordják és a betonkeverőt pakolják azok kapnak 10 ezer forintot.

szóval ha valakinek szakmával bejön a napi 6-7 ezer forintos fizetés, akkor áldásom rá..

nem kell egy helyen leragadni, és beletörődni abba hogy ennyit kapsz és kész, ha valaki akar akkor tud tenni ellene hogy többet keressen.

amúgy meg ez a tipikus magyar mentalitás, hogy hagyjuk hogy kizsigereljen a gyökér vállalkozó és esetleg mellé még várjuk a sült galambot hátha bele pottyan az ölünkbe..

2014. febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
gratulálok hogy ilyen jó körökben mozogsz. én kb 20 vállalkozót "ismerek", és napi 10000 a legtöbb amiről hallottam.
2014. febr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!