Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már ilyen kilátástala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen kilátástalan helyzetben?

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni. 22éves vagyok párom 24. együtt élünk albérletben.Mindketten dolgozunk az ő fizuja elmegy az albérletre az enyém kajára és egyéb dolgokra.

Félre tenni nem tudunk, nincs semmi szülői segítségünk, egyáltalán semmink nincs. Vágyom szép esküvőre,saját házra,kocsira,gyerekre. De ilyen rossz anyagiak mellett tudom soha nem lesz egyik sem.

22 évesen már elegem van mindenből főleg abból hogy az álmaimból nem lesz semmi.

Nem tudom mit tegyek. Voltatok vagy vagytok ilyen helyzetben és hogy oldottátok meg? Mert nem szeretnék úgy megöregedni hogy ezek a dolgok kimaradtak.


2014. febr. 11. 13:27
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Nálunk nem volt értelmetlen összeköltözni ez egy menekülés volt de ez már egy másik dolog:(
2014. febr. 11. 13:51
 22/38 A kérdező kommentje:
20-as ez nem tudom mit jelent:)
2014. febr. 11. 13:52
 23/38 anonim ***** válasza:
Van szakmátok?
2014. febr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Van persze nekem érettségim is van.
2014. febr. 11. 13:54
 25/38 anonim ***** válasza:

Az mondjuk érdekelne mennyi összesen a nettó keresetek és milyen munkát végeztek.

Mert kettőtöknek összesen biztos van nettó 200 felett a keresete, abból pedig meg lehet élni.

2014. febr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

El kell menni jobban fizető munkahelyre, másodállást kell vállalni.


Ennél többet és jobbat senki nem tud tanácsolni.

2014. febr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

200 ezer szépen hangzik.

140 ezer van ebből 60 az albérlet. többi kaja és egyéb.

ja és így is vajas-májkrémes kenyér a menü 80 %ban

2014. febr. 11. 13:58
 28/38 anonim ***** válasza:

Egy ideig havi 80.000Ft-ból nevelt minket anyu. Mégis mindenünk megvolt (volt enni, fedél a fejünk felett, tisztálkodás, ruházkodás), megtanította, hogy be kell érni a szerény dolgokkal, és kész művészet, amit leművelt napról-napra, hónapról-hónapra.

Azóta felküzdötte magát, és valamivel jobban megy, de a mai napig értékelek mindent, ami van. Először is légy hálás, hogy mégis jól megvagy (mert az álmoktól eltekintve, szerintem jó az életed). Ha többet szeretnél, tégy érte. Másodállás, időszakos mellékmunkák, minden lehetőség megragadása.

Tenned kell magadért, mert a mai világban senki sem fog érted tenni. Amiért te megdolgozol, megszerzel, az a tiéd, semmi más.

2014. febr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Ha többet akartok az élettől, azért keményen küzdeni kell.

Életerős, férfi igényesen végzett kétkezi munkával szakmunkásként is simán kereshet 8 órás munkanap nettó 10 ezret. (Én pl. otthon ház javítással, bővítéssel kapcsolatos minden munkát sokkal igényesebben végzek mint a mesterek, max. kétszer annyi ideig tart nekem)


Te továbbképezhetnéd magad, ha egyetemre, fősulira nem érzed alkalmasnak magad, akkor menjél felsőfokú szakképzésre. [link]

2014. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
"Életerős, férfi igényesen végzett kétkezi munkával szakmunkásként is simán kereshet 8 órás munkanap nettó 10 ezret" igen kevesen keresnek ennyit.
2014. febr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!