Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Inkább azok a férfiak hívei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább azok a férfiak hívei komoly kapcsolatoknak, akiknek nem terem minden "bokorban" nő?

Figyelt kérdés

szóval azt vettem észre, a legtöbb volt barátom mellettem nyitogatja a kiskapukat, ismerkedik, alkalom adtán flörtölnek, stb, szóval egyszer sem éreztem azt velük, hogy valahol "szövetségesek lennénk".


viszont akik meg amolyan "nyomi" féle srácok, ők már két nap múlva el is vennének.


a mostani barátom pl úgy ment most ki dolgozni, hogy lazán odavágta hozzám, hogy rólam el tudja képzelni, hogy nem fogom hűen várni, de ebben a hangsúly volt a lényeg, mintha totál nem is érdekelné! szinte vigyorogva adta elő magát. ezzel már megint azt érzem, mi csak úgy vagyunk együtt, lesz ami lesz alapon, csak mert most ez van, csak mert most így jó és kész, mindenféle összetartozás érzés nélkül.


2014. febr. 13. 11:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Hat az en ferjem kenterbe ver rengeteg ferfit kulsore (es belsore is), vagyis furtokben lognanak rajta a nok, megis huseges hozzam. Szoval altalanositasnak hangzik, amit irsz.
2014. febr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Ez hülyeség!

Nem attól hűséges, mert "nyomi", és nem azért csal meg mert "nem nyomi"...

2014. febr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Kinek mi a "nyomi" és a jópasi. Te nyilván a macsó jópasikra buksz, azok meg ilyenek. De vannak olyan pasik, akik nem macsók és nem is nyomik.
2014. febr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Ez személyiség kérdése.


Nyilván azért te is valamiért az ilyen típusú férfiakhoz vonzódsz.


Nem tudom neked mi a nyomi...nem biztos, hogy ami neked az, az másnak is nyomi. Lehet a te pasijaid a nyomik.

2014. febr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

Lehet te sem vagy olyan jó nő, amilyen pasikat akarsz.

Egyik ismerősöm is ilyen, azt hiszi, milyen jó nő (nem mondom, hogy csúnya, de semmi extra) nyomul a JÓ pasikra, megdugják párszor, megcsalják, otthagyják és sír.

DE ha közelít egy rendes pasi hozzá, aki nem szupermodell testű, de HELYES az neki nyomi... értem én...

2014. febr. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, én nem tapasztaltam ilyet

Inkább azok a ferfiak nem akarnak komolya kapcsoatot, akik a minden "bokorban meghágnák azokat a nőket, akiket találnak"


Tehát azok, akik ki is használnának minden lehetőséget a csajozásra.

Azok, akik jól neznek ki, és népszerűek is nem feltétlenül teszik ezt.

Példának okaért a férjemre az orrom előtt mozdulnak rá a nő, ő meg olyan songen szereli le...

Múltkor pont a csaj munkatársa mesélte nekem, hogy az ügyfeleket olyan szinten udvariasan pattintja le, hogy azok jönnek zavarba, gehát nem nekem megy a műsor;p


Plusz nekem is volt több ismerősöm, akik kapcsokatra vágytak, és panaszkodtak, hgy minden csaj csak rájukmozdul, és egyértelműen nem komolyra vágynak.

Termeszetes 22-23 körüli korosztálytól kezdve van így. Előtte..még úgyis túl fiatalok..

2014. febr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

Nem hallottad még azt közmondást, hogy "alamuszi nyuszi nagyot ugrik"?


Egyébként meg lehet, hogy elvenne 2 nap múlva, de 2 év múlva nem biztos, hogy el is fog, de ha mégis, senki nem garantálja, hogy 30 év múlva együtt tologatjátok az unokákat a ligetben. Mert ez a kapcsolat nem róla szól, hanem kettőtökről. Talán azért nem érzel "szövetségesnek" senkit, mert te magad hiányzol a szövetségből.

2014. febr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem sekélyes vagy.

Meglátsz egy csini pofit, ő kell!

Meglátsz egy kicsivel kevésbé csinibbet, ő nem kell!


Külső megfog, belső megtart! Hidd el igaz!

De szerintem elég fiatal vagy még!

2014. febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
Ez így tényleg hülyeség. A kollégáim közül pont a nyomik (=sztem marha bénán néznek ki) nyomulnak ezerrel, akire csak lehet, annak ellenére,h van élettársuk, feleségük. Valószínűleg pont azért, mert így akarják kompenzálni nem túl szerencsés külsejüket. Úgyhogy kár általánosítani. Eleve a jóképűség és a nyomiság nagyon szubjektív. De még ha meg is lehetne határozni ezeket, akkor sem a külső befolyásolná ilyen mértékben azt,h valaki mennyire gerinces, hűséges.
2014. febr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Az en ferjem jo pasi, kivul-belul en visszont nem tartom magam jo nonek csak olyan atlagos. De o megis engem szeret mar 6 eve .

Nem csajozik es sokszor van hogy lanyok probalkoznak nala (volt hogy en is ott voltam) de udvariasan es kicsit zartan csak a gyurut mutogattja az ujjan :)

2014. febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!