Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Inkább azok a férfiak hívei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább azok a férfiak hívei komoly kapcsolatoknak, akiknek nem terem minden "bokorban" nő?

Figyelt kérdés

szóval azt vettem észre, a legtöbb volt barátom mellettem nyitogatja a kiskapukat, ismerkedik, alkalom adtán flörtölnek, stb, szóval egyszer sem éreztem azt velük, hogy valahol "szövetségesek lennénk".


viszont akik meg amolyan "nyomi" féle srácok, ők már két nap múlva el is vennének.


a mostani barátom pl úgy ment most ki dolgozni, hogy lazán odavágta hozzám, hogy rólam el tudja képzelni, hogy nem fogom hűen várni, de ebben a hangsúly volt a lényeg, mintha totál nem is érdekelné! szinte vigyorogva adta elő magát. ezzel már megint azt érzem, mi csak úgy vagyunk együtt, lesz ami lesz alapon, csak mert most ez van, csak mert most így jó és kész, mindenféle összetartozás érzés nélkül.


2014. febr. 13. 11:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
20%

Pontosan, jól látod kérdező! Én csak a fiatal, 25 év körüli-alatti korosztályról tudok nyilatkozni, mert én is oda tartozom.


Mondok egy példát: Az egyik haverom gimiben lúzer volt. 18 évesen szűz volt és akkor lett az első barátnője. Megkérte a kezét fél évvel utána hogy összejöttek. Most 2 évvel később vagyunk. Azóta a srác kigyúrta magát, önbizalmat növesztett és megtanult csajozni. Még együtt van a barátnővel, de alig fér a bőrében: Nagyon szeretne most már így fiatal korában minél több szép lánnyal szexelni, ezért már többször is lefeküdt más lányokkal. Mióta lehetősége lett rá (mondom, kigyúrta magát, optimalizálta a kinézetét, a ruházatát és legfőképpen: megtanult bánni a nőkkel) és minden bokorban nő terem neki, ki is használja a lehetőségeket.

De mondom, ez csak egy példa, mégis tömegesen ezt látom mindenhol (és most több tucat emberről beszélek, akiket ismerek ilyen szinten).


-Aki tud csajozni, az csajozik is. Néha lehet komoly kapcsolata, de pont úgy, ahogy te is mondtad hogy azt sem veszi vészesen komolyan.

-Aki nem tud csajozni, az örül ha összejön neki néha 1 nő és azzal minél komolyabban tervez, hiszen azt gondolja hogy ha elvesztené akkor megint sokáig (vagy soha) nem lenne másik.


Az 1. oldalon választ írók között kicsit túl nagy is már az egyetértés :D

Az általatok és az általam tapasztalt valóság annyira különböznek egymástól, hogy vagy én, vagy ti egy a másikéval párhuzamos univerzumban élhetünk :D

Bár komolyra fordítva, szerintem ez korkülönbségből is fakadhat. Az első oldalon válaszolók ahogy olvastam ("férjem, feleségem, munkahely, ügyfelek, munkatársak, stb") bőven 25 felett vannak már.

2014. febr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%

Én pont 25 vagyok.


Viszont az elgondolkodtató, hogy szerinted aki 18 évesen ill. afölött szűz az lúzer. Ez éretlenségre és felszínességre vall.


Én is "nyomi" vagyok, mert nem csajozok. Igaz egy-egy buliban lenne jelentkező, mert az átlag feletti kategóriába tartozom. De a barátnőm gondolom örül, hogy inkább nyomi vagyok :)

2014. febr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Igen, az lúzer a csajozásban, aki 18 évesen szűz. Hiszen ha nem lenne a csajozásban lúzer, akkor nem lenne szűz. De viszont nem úgy értettem hogy aki 18 évesen szűz, az az élet minden területén lúzer. Csak hogy nem tud csajozni, nem tud bánni a nőkkel. Mint ahogy valaki ha nem tud úszni, az lúzer az úszásban. Csak a szerelem és szex egy sokkal fontosabb dolog az életben, mint mondjuk az úszás.


Azok az emberek is így gondolkodnak magukról, akik benne vannak. Én is 19 évesen voltam először nővel. Miért? Mert lúzer voltam a csajozásban. Most az vagyok? Nem, mert ha megtetszik egy nő, akkor oda tudok menni hozzá minél hamarabb, hogy lássam bejövök-e neki. És ha igen, akkor tudom hogy miket kell mondani neki és miket kell tenni vele, hogy minél nagyobb vonzalmat ébresszek benne és minél nagyobb eséllyel legyen valami köztünk. Persze ez egy olyan dolog, amit évtizedekig lehet tökéletesíteni, de az alapjait ennek nem telik relatíve sok időbe (kb. 1-2 évbe) kiépíteni.


Lássuk még: Miért kell mindig elmondani, hogy amikor általánosságokban beszélek, akkor általánosságban kell gondolkodni? Amiket mondok, azok nem vonatkoznak mindenkire. Csak általánosságban az emberek olyan nagy többségére, az emberek 60-70-80%-ára, hogy lehet róluk így beszélni. Például: A férfiak a nők külsejére kapják fel a fejüket. A nők a férfi kisugárzására, amit hívhatunk önbizalomnak, határozottságnak, dominanciának, stb.

Nem így van minden esetben a világon és nem csak ezek döntenek önmagukban, de eléggé ott vannak, hogy a fenti mondatot ki lehessen mondani általánosítva.


Nem is beszélve a jelenben való leragadásnál: A haverom, akiről írtam például már fél éve is tudott nőzni és ő is abban a kategóriában volt, mint te. Csajozhatott volna, de nem akart. Most pedig csajozhat és csajozik is. Ahogy a dolgok a világban úgy az emberek sem állandóak, hanem változnak. Te is változhatsz még, ahogy mi mindannyian is.

2014. febr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Gratula annak aki szerit 18+ szűz, az lúzer.


Tudod, akinek csak akkor tetszik egy srác, ha ki van gyúrva, az sekélyes. Ha valakinek akkor van csak önbizalma, ha megdönt buta nőket, az a lúzer!


Mert azok a lányok az izmokat látják és kész, semmi mást, lelki szegény, akit ez elégít ki. A külső elűtnik idővel...és ottmarad egy felfújt kis hólyag :)

2014. febr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A fiúkban 14-15 évesen már kialakul a szex iránti vágy. Ezt szeretnék minél hamarabb legalább egyszer beteljesíteni. És vannak emberek, akik ezt nem tudják megtennni 3-4-5 év alatt sem. Nem tudom ezt miért nem lehet objektíven nézni.


Nem csak akkor tetszenek a nőknek, ha látszik hogy szánnak időt a testükre, csak akkor jobban. Ez olyan, mint hogy minden ember jobban néz ki önmagához képest átlagos testalkattal, mint kövéren. És minden ember jobban néz ki önmagához képest sportos, izmos testalkattal, mint átlagossal.


És a szüzesség elvesztése miért lenne egyenlő buta nők megdöntésével? A legtöbb fiú (ezzel én is így voltam) komoly kapcsolatban veszíti el (vagy szeretné elveszíteni) a szüzességét.


Nem mondtam, hogy akkor van valakinek önbizalma, ha sok nővel dughat. Csak nem tudod elképzelni (vagy elfogadni?) hogy van akit az élete egy időszakában vagy egészében ez elégítsen ki. Ettől érzi jól magát valaki.


Az izmokról már azt gondolom túl sokat beszéltünk. Egy férfinek magának rengetege eleme van, ami vonzalmat kelt a nőkben. Ezeken belül vannak vizuális ingerek, amik a kinézetre mennek rá, mivel kinézet alapján meg tudod mondani 2 másodperc alatt, hogy tetszik-e valaki, de az élettörténetét (ami szintén vonzóvá teheti) nem tudod meghallgatni ugyanennyi idő alatt.

2014. febr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
arra gondoltam a buta nőknél, akiket most a kapcsolatban élő kigyúrt haverod döntöget. megértem, hogy ez kell a pasiknak, én csak sajnálom őket, hogy csak ez elégíti ki őket, mert amúgy önbizalomhiányos kis senkik, és ha egy buta puncit be tudtak tömni, akkor meg kinyílik a csipájuk, de normális nőt nem kapnak meg.
2014. febr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

16:


Bocs ha félreértem, de mintha azt sugalmaznád, hogy aki sok nővel szeret és akar szexelni, az kizárólag rossz, önbizalomhiányos, éretlen, stb.


Ha pedig csak azokra gondolsz, akik kapcsolatban léve csalják a párjukat, akkor gondolj arra, hogy de, megkapnak normális nőket. (normális= akár már most elvehetnéd és családot alapíthatnál vele)

Hiszen ennek a haveromnak is egy tök normális lány a barátnője, aki pont olyan barátnő alapanyag neki, mint lenne neked vagy nekem is.

2014. febr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha valaki attól érzi magát FÉRFInak (csak és kizárólag attól!!) hogy sok nőt megdug, annak önbizalomhiánya van és ezzel kompenzál. Persze sok nőt (férfit is) meg lehet kapni egy dugásra, bármikor, de egy kapcsolathoz több kell mint egy szép test, arc, nagy farok... nem a sekélyesség, hanem a mélyebb dolgok.

De tőlem nyugodtan csinálja, aki ettől érzi jól magát, nekem is van olyan ismerősöm aki ezt teszi (van aki bnő mellett), ez hajtja, ez az élete, csak nem értem minek neki a kapcsolat akkor?!

Haverod bnője lehet feleség-alapanyag, de szétcsalja, csak remélem, hogy otthagyja és nem teszi tönkre!

2014. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18:


Nem tudok vitatkozni a fenti válaszod egy sorával sem.

2014. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

én meg azt hittem valahol egyöntetű véleményeket/meglátásokat fogok kapni..


de én abban sem vagyok biztos, hogy korosztályfüggő lenne a dolog

2014. febr. 13. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!