Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép lányok lehetnek magányosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok lehetnek magányosak, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Kicsi koromban nagyon csúnya voltam, tinédzserkorom vége felé kezdtem el úgy kinézni, hogy legalább az utcán ne nevessenek ki. Emiatt szörnyen alacsony az önbizalmam a mai napig. Annak ellenére, hogy fotómodellként dolgozom, mert az utóbbi időben a külsőm teljesen átalakult, rám sem lehet ismerni. Komoly kapcsolatom mégsem volt még, egyszerűen az utcán csak annyit kapok, hogy nyomdafestéket nem tűrő módon szólogatnak be egyes férfiak. Fiúbarátaim vannak, de szinte senki nem próbálkozik be. Pedig ők is azt mondják, hogy jól nézek ki és nem értik a dolgot.

Mi lehet az oka? Sok barátom van, szóval azért csak nem lehetek olyan elviselhetetlen, bár tényleg kicsit flúgosnak hiszem magam, mert a gyerekkori sérelmek a mai napig hibás testképet alakítottak ki nálam. Lehet, hogy ez a probléma?

(képet nem fogok küldeni senkinek)


2014. márc. 11. 20:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Utolsó, te ezt honnan veszed?

nekem csak szép barátnőim voltak, pedig egy megveszekedett fillérem nincs, és hozzá feltűnően sápadt vagyok és mindössze 60 kiló...

2014. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
# 21 Szerintem azért gondolja, mert nem gazdag, és nem volt szép nője.
2014. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Hiába lettél szép kívülről, még mindig az az önbizalom hiányos kis leányka vagy. A férfiak nem akkor fognak közeledni, ha Te vagy a leggyönyörűbb nő a világon, hanem akkor, ha olyan a kisugárzásod, ami azt sugallja nekik, hogy szabad a pálya. Magyarán legyél mosolygós, kedves, nyitott. Én is nagyon önbizalom hiányos voltam anno, és hidd el, az ember észre sem veszi, mások hogyan látják őt ilyenkor. Kiül az arcodra az egész. Szóval próbálj meg belül is megváltozni, különben nem fogsz soha sem célba érni.
2014. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
#21 Attól még lehetsz jóképű és magas.
2014. márc. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

magasnak magas vagyok, az meg, hogy jóképű vagyok-e ízlés dolga, szerintem nem kifejezetten.

nem hinném, hogy a külsőmmel szedtem volna fel bármelyik barátnőmet, a pénzemmel meg még annyira sem, mivel nincs egy fillér sem.

2014. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Miért nem botlok én ILYEN lányba? :)
2014. márc. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!