Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép lányok lehetnek magányosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok lehetnek magányosak, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Kicsi koromban nagyon csúnya voltam, tinédzserkorom vége felé kezdtem el úgy kinézni, hogy legalább az utcán ne nevessenek ki. Emiatt szörnyen alacsony az önbizalmam a mai napig. Annak ellenére, hogy fotómodellként dolgozom, mert az utóbbi időben a külsőm teljesen átalakult, rám sem lehet ismerni. Komoly kapcsolatom mégsem volt még, egyszerűen az utcán csak annyit kapok, hogy nyomdafestéket nem tűrő módon szólogatnak be egyes férfiak. Fiúbarátaim vannak, de szinte senki nem próbálkozik be. Pedig ők is azt mondják, hogy jól nézek ki és nem értik a dolgot.

Mi lehet az oka? Sok barátom van, szóval azért csak nem lehetek olyan elviselhetetlen, bár tényleg kicsit flúgosnak hiszem magam, mert a gyerekkori sérelmek a mai napig hibás testképet alakítottak ki nálam. Lehet, hogy ez a probléma?

(képet nem fogok küldeni senkinek)


2014. márc. 11. 20:52
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Ördögi kör ez, nem tudok kiszállni belőle. Nekem meg mindig az jár a fejemben, hogy ha kezdeményezek, biztos kinevetnek, vagy nem lennék neki elég jó. :(
2014. márc. 11. 21:03
 12/26 anonim ***** válasza:
már miért ne lennél elég jó? :)
2014. márc. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Eljössz velem holnap az... öö... akárhova? Nem muszáj holnap.
2014. márc. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
7-es.,akkor nem érted, mit akarok mondani. Válogatni se tudok, mert nincs miből!! szóval pont ez a gáz (nem mintha válogatni akarnék,csak egy normális párt szeretnék, aki szeret)
2014. márc. 11. 21:06
 15/26 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elérhetetlennek gondolnak és azért nem próbálkozik senki.
2014. márc. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
86%

Jönni fog egy férfi, aki kinyitja a szemedet, hogy szép vagy, csinos és okos, addig úgysem hiszed el.

Kislány koromban dundinak számítottam. Sportoltam, de sem szépnek, sem csinosnak nem mondtam magam, de utólag visszagondolva mégis ragadtak valamiért a fiúk rám. Gimiben már a jelenlegi alkatom kialakult, mai napig tartom az 50 kilót, ragadtak, de nem értettem. Egyetemen ragadtak, de nem értettem, de akkor már jól esett. Aztán jött egy férfi és megmutatta, hogy ki vagyok. Nem vagyunk már együtt, de amíg élek köszönni fogom neki, hogy megtanított nőnek lenni. Türelem, megtalálod a nőiességedet!

2014. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Értem én, h mit akarsz mondani. Az viszont kizárt, h ne próbálkoznának nálad a srácok, csak éppen ti csajok annyira levegőnek nézitek azokat a fiúkat, akik nem néznek ki elég jól, h nem is számítanak próbálkozónak.
2014. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó, azt azért észreveszi az ember lánya, ha próblákoznak nála, hidd el. Ha nem így van, akkor az nem is próbálkozás és csak gondolati szinten létezik. Inkább ti férfiak féltek a szép nőktől, mert azt gondoljátok, nektek sose lesz modell barátnőtök. És lássuk be, ez az esetek többségében igaz is. :)
2014. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Tyler913 ***** válasza:

Szia!


Ahogy előttem írták,lehet,hogy túl távolságtartó vagy. Ha egy nő szép,és emellé még hűvösen is viselkedik,az nagyon ijesztő a férfiak számára. Nem kell feltétlenül nyomulnod a pasikra,de próbálj meg közvetlenebb és kedvesebb lenni,sokat mosolyogni :)

2014. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: joggal, mert a szép nőknél csak a jóképű és gazdag férfiaknak van esélyük. Még ha észre is veszitek, ha egy kevésbé jóképű pasi bepróbálkozik, akkor is pillanatokon belül elfelejtitek, mert csak a jóképűeket veszitek férfiszámba.
2014. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!