Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki hazudik, manipulál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki hazudik, manipulál, nagyon intelligens, jó modorú és nem látszanak rajta az érzelmek, akkor az pszichopatának számít?

Figyelt kérdés
Van olyan ismerősöm, akire a fenti leírás ráillik. Mindenki totál el van tőle ájulva, de én tudom, hogy manipulatív és sokszor csak önző érdekek vezérlik, mégis hibátlannak hiszi magát.

2014. márc. 11. 22:21
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
51%
Inkább szociopata.
2014. márc. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is szociopata. Én is hasonló vagyok, baránőm szerint "szociális analfabéta".
2014. márc. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy az vagy. Ha tényleg az lennél, akkor nem tudnál róla. Ez az ember is azt hiszi, hogy vele minden oké.
2014. márc. 11. 23:54
 14/30 anonim ***** válasza:
Egy ilyen hapsi hódította el a volt barátnőmet.
2014. márc. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Én is ismerek valakit, aki pontosan ilyen :O :/
2014. márc. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Az a durva, mikor egy ilyen embert szeretsz, és pontosan tudod róla, hogy ilyen. Élőben nagyon nehéz átlátni az ilyen emberen, telefonon, vagy pl. facebook chaten nem tud annyira szuggerálni, hogy szinte gondolkodni sem bírj, és hamarabb leesik mikor mire megy ki a játék. Amikor rossz passzban van is hamarabb elárulja magát, vagy mondjuk spiccesen. Hát az első szerelmem ilyen, és mindenki el van tőle is ájulva, de én eleve úgy indítottam, hogy te jó isten, mit esznek ezen a pasin? Jó pár év kellett, mire rájöttem mi a "trükkje". Önző, manipulatív, kétszínű, képmutató, hazug ri banc! De a francba, imádom a hülye fejét :) :/ Meg a szemeit, a száját és a fenekét :D
2014. márc. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

most is vele vagy?

a leírásodból úgy néz ki, hogy jól látod, hogy miylen, úgyhogy nem értem a kedélyességet.

2014. márc. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

és szociopatát bekiabálni trollkodás. ugyan mindegy, hogy hogy értékelitek látatlanban egy lelkiismeret nélküli ember SZELLEMI teljesítményét. ügyesek ezek legtöbben. a lényeg, hogy ártanak.


"analfabéta" srác:

az, aki nem szívesen van emberekkel meg nem túl jó a társalgásban, az aszociális. antinak azt mondjuk, aki bántani is akar másokat.


egyetlen indokot tudok, amiért valaki azt állíthatja magáról, hogy ő pszichopata (ha tényleg az). mert olyan büszke magára, és tudja, hogy még ezt is megúszhatja. pl mert az emberek hülyék, és nem fogják érteni. vagy elhinni.

2014. márc. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
16-os, te nem tudom, hogy miről beszélsz. Egy igazi pszichopatáról nagyon nehéz megállapítani, hogy az, főleg, ha intelligens. Azért nehéz, és még most sem vagyok benne biztos, mert látszólag túl rendes ahhoz, hogy igaz legyen, kedves és jó modorú. De a fentebb felsorolt tulajdonságok is megvannak benne. És az igazán ügyes pszichopata tényleg mindig kidumálja magát, szemrebbenés nélkül hazudik, hogy még a teljesen egyértelmű dolgoknál is, amikor tudod, hogy neked volt igazad, akkor is elkezdesz kételkedni.
2014. márc. 12. 07:38
 20/30 A kérdező kommentje:
Ja, és gyerekkorukban is már manipulálnak, csak te ebből semmit nem veszel észre, mert ki hinné azt, hogy egy gyerek ilyennel foglalkozik, hogy más emberek reakcióját lesi, hogy mikor hogyan reagáljon rá, hogy ő jöjjön ki a legjobban.
2014. márc. 12. 07:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!