Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit értetek pontosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit értetek pontosan akkor amikor azt mondjátok egy fiúra hogy cuki? Fiúk nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
A cuki azt jelenti hogy aranyos mint egy kisfiú vagy mint egy plüss állatka és ennyi, nincs is esélye nálatok mint férfi? Vagy hogy viszonyultok az ilyen "cuki" fiúkhoz? Srácok ti szeretitek ha a lányok lecukiznak benneteket?
2009. dec. 14. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
hát nekem nem nagyon jön be.. max akkor ha a csajom már egy ideje
2009. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hát hogy aranyos szépek a szmei és ez valahogy cukivá teszi...szerintem hát én ilyenekre szoktam mondani jah meg amikor kedvesek.
2009. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jah, olyan plüssmacis. mert aranyosan tud nézni, szépek a szemei, kedves, kisfiús arca van... de ez nálam pl pozitív :) szal nálam lenne esélye :) 18/l
2009. dec. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én arra mondom ,hogy cuki,akinek aranyos mosolya van,szép szemei.Van most is egy fiú akit cukinak tartok,mert olyan jól néz ki de valahogy mégis olyan kisfiús,meg olyan gyerekes a mosolya.

Ezt így nem tudom leírni,de általában nem olyanra mondom aki nem jön be.

2009. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem erről az jut eszembe, hogy

"aranyos vagy, mint a kiskutyám...de vele sem feküdnék le." persze én egyáltalán nem gondolom így:D amikor pl a barátomnak mondom, hogy cuki:D akkor oylasmire gondolok, hogy iiistenem oda kell hozzá bújnom:) mindjárt elolvadok tőle:D nem tudom elmagyarázni:)

2009. dec. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21 vagyok, és nem mondom egy fiúra hogy cuki. Lehet édes, aranyos, de nálam nincs ilyen hogy valaki cuki
2009. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok cuki,se aranyos,se kedves.Meg valahogy azt sem szeretem ha pasinak hívnak.Idegesít ez a kifejezés.
2009. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
sztem az a "cuki pasi", aki nem kifejezetten annyira helyes, de mégis az a kategória, mert olyan aranyos, édes, kedves, szépek a szemei... egyszóvl cuki :D
2009. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mindig ezt a jelzőt kapom meg a csajoktól! De ez nekem bőven jó, nem is akarok többet.
2009. dec. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát rám nem szokták mondani, de nem is hiányzik, mikor azt kapom hogy ari vagyok azt viszont szeretem, az vmi olyan hogy sikerült tetszést elérnem :) mer azt általában valami tett, szólás után kapom, és akk annak örülök

ez a cuki ez télleg inkább olyan mint valaki írta hogy a kiskutyája is cuki de le nem feküdne vele :D

2009. dec. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!