Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Apró részletek alapján tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apró részletek alapján tetszik nektek amit láttok?

Figyelt kérdés

[link]


Ha ennyiből kéne elemnnetek egy randira, bevállalnátok?

Egy gimnazista lány :)


2014. márc. 24. 10:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mindenestere gyanús lenne, ha csak ilyen képeket küldözgetne magáról randi előtt.
2014. márc. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Na igen..


Egy egész alakos képnek van valami kizáró oka? :)

2014. márc. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Jaj úgy látom teljesen félrevezettem mindenkit :D

Szimplán azza voltam kaváncsi, hogy ha csak egy szemet, szájat, hajat és lábat láttok, se mell, se alak, se arc, csak minimális részek, akkor mit szóltok.


Semmi becsapás nincs a dologban, sem üres fej, sem kétszínű szem, sem hatalmas orr :D


Szimplán testrészek csak.


Teljes képet nem terveztem kitenni azért ide nyilvánosan :)

2014. márc. 24. 11:01
 14/18 anonim ***** válasza:

És mi lenne ha lenne egy egész kép, szétvágnád, mi meg összerakjuk magunknak.. akit érdekel :D


Jó kis móka :DD

2014. márc. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 PearlDiver ***** válasza:

Mindegyik kis részlet tetszetős a képen, különösen a hajad nagyon szép, de egy lányban sokkal fontosabb az összhatás, a kisugárzás. Meg persze a személyiség :)

Megkérdezhetem, hogy mi az oka, hogy így tetted fel a kérdést? Egyéb testrészeidet kevésbé szívesen vállalod, vagy csak szimplán érdekes ötlet?

2014. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
jóvan nem kertelek, engem a melled érdekel, arról dobjál fel egy képet :D
2014. márc. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Hát ez a szétvágós vicces ötlet. De akit érdekel az összhang, dobjon meg egy privát üzenettel.


Amúgy a többi estrészemmel sincs bajom, csak szimplán ha belegondolunk, mnidenki ránézésre ítél. Jó a melle, feneke? Jöhet. Ki van feste totál? Jöhet. Bejön ránézésre? Jöhet. Bele sem gondolnak sokan, hogy egy egy részlet miylen fontos lehet.


De amúgy csak egy ötlet volt. Szóval írjatok üzenetet nyugodtan :)

2014. márc. 24. 11:18
 18/18 anonim ***** válasza:
na mostmár kíváncsi vagyok, küldj egy képet privátba, és elmondom a véleményem az összképről :)
2014. márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!