Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek azért, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek azért, hogy ne utáljam annyira magam?

Figyelt kérdés
Hogyan lenne érdemes viselkedni?
2014. márc. 29. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért utálod magad?
2014. márc. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj segítséget. Tényleg nem rossz indulatból, de egy jó barát, vagy egy pszichológus tud jól segíteni, ha nagyon lent vagy.
2014. márc. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

ez jó kérdés,próbáld úgy alakítani magad,ahogyan elégedett lennél és adj bele ebbe minden erőt.

én örökre utálni fogom magam,mert egy gizda kis gilisztaként kell leélnem az életemet és nem lehetek izmos,kigyúrt,nagy tömegű pasi,aki minden lánynál előnyben van ismerkedésnél.

2014. márc. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is az alakítós tippet tudnám adni. Mindenki hülyének néz de nem baj. Csak érezzem jól magam a bőrömben. Te is tedd ezt és ahogy változol a világ körülötted ugyanúgy változni fog. Minden jobb lesz. :)
2014. márc. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!