Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy csaj minden buliban hulla részeg?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 18. 20:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
47%
Nem szép dolog, majd kinövöd. Sajnos az alkoholizmus adott, ha hosszútávon csinálod. Remélem kalandokba még nem kezdtél, az lesz a következő szint, fűvel-fával meg már a legalja, szóval csak óvatosan.
2014. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
50%
Ó, elfogadottabb mert ő egy...Férfi, te meg csak egy "oldalborda", mi? Áh, értem. Szóval... amit a férfiaknak szabad, azt a nőknek nem. Végülis, nem neveltek titeken hímsovinisztának, kedveskéim, de nem ám.
2014. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 A kérdező kommentje:
Jó figyelj...az alkoholizmus nem adott, nem itt kezdődik egyáltalán, szóval ez nem érdekel. Részegen is tudok magamról és a legrészegebb állapotomban sem mentem még hazab senkivel (akivel nem mennék haza józanul is)
2014. ápr. 18. 20:52
 34/76 anonim ***** válasza:

Arra gondolnék hogy talán hozzám hasonló.

Én elég későn kezdtem el bulizni-17 évesen-és nem volt túl jó az otthoni környezet,nagyon depressziós voltam ezért hogy el tudjam magam engedni,mindig benyakaltam vagy fél liter töményet és egy adag mást is.

.

Elbeszélgetnék vele.

18/F

2014. ápr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:

Igen, heti kétszer vagy berúgva az már majdnem alkoholista. Ez azt jelenti évente 100 nap részeg vagy és újabb 100 nap másnapos.

Szóval egy évben 200 napig vagy részeg vagy, vagy pedig másnapos. Ez undorító és kiábrándító.

2014. ápr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 A kérdező kommentje:
Talán olvasd el még egyszer. KÉTHETENTE!
2014. ápr. 18. 20:55
 37/76 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ha ennyire biztos vagy magadban, mi a reteknek tetted fel a kérdést? Kaptál elég választ, de persze elmagyarázod, hogy szerinted ez mennyire nem gáz.
2014. ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
Megkérdezel valamit és, ha nemtetsző válaszokat kapsz akkor elkezdesz hőbörögni... Akkor mégis miért kérdezted?
2014. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom, hogy nem gáz, de nekem senki nem magyarázza meg, hogy ettől ri-banc meg alkoholista leszek. Én csak ezekre ellenkezem.

De egyébként égőnek érzem, ha cikis dolgokat csinálok és szerintem is gáz. De ettől még nem leszek értéktelen és rossz ember. ennyi.

2014. ápr. 18. 20:58
 40/76 A kérdező kommentje:
De egyébként miért szerintetek aki feltesz egy kérdést, annak kötelező benyelnie a neki nem tetsző válaszokat vagy pedig kötelező egyetértenie?
2014. ápr. 18. 21:00
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!