Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy csaj minden buliban hulla részeg?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 18. 20:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
A saját szemedben lehet, hogy értékes maradsz de erről minket nem akarj meggyőzni.
2014. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
de tényleg fölösleges megkérdezned... csinálj amit akarsz, egyszer vagy fiatal :)
2014. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 A kérdező kommentje:
A te szemedben nem akarok értékes enni ne aggódj. akik ismernek tudják, hogy az vagyok és nem ez alapján ítélnek.
2014. ápr. 18. 21:02
 44/76 anonim ***** válasza:

öregen is lehet, ismeritek az 54 című filmet?

lelkület kérdése.

nem biztos, hogy kinövi vagy ki kell nőnie.

2014. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 A kérdező kommentje:
Nem akarom kinőni, jól érzem így magam. Egyébként nem minden buliban vagyok hulla részeg, max 2-3 havonta egyszer, de ezek valahogy mindig azokra az alkalmakra jönnek ki, mikor ott van az a srác akinek számít a véleménye és ő már meg is jegyezte h kicsit sokat iszok a bulikban...Ezért tettem fel a kérdést.
2014. ápr. 18. 21:05
 46/76 anonim ***** válasza:
sz...rd le h mit mond más... :D éljenek a koktélok :D
2014. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:

Most is hullarészeg vagy? :D:D

Egyébként minek iszol ennyit? Ennyire nem érzed jól magad pia nélkül? Tetszik a másnaposság? Nem ítélem el azt, akit iszik, néha én is szoktam, sokkal felszabadultabb lesz tőle az ember. De az, hogy segg---hullarészeg legyek... valahogy nem vonz. Meg a hányás, és a másnaposság se. Meg hogy részegen miket mondanék/csinálnék... Amúgy hány éves vagy?

Ja, és hogy mit gondolok: szerintem, aki ennyit iszik, hogy hullarészeg legyen kéthetente, valami problémája lehet. És hajlik az alkoholizmus felé.

2014. ápr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 A kérdező kommentje:

Most írtam, hogy nem vagyok minden buliban hullarészeg max 2-3 havonta, csak azért írtam azt, hogy minden buliban, mert azokban ahol találkozok a sráccal vhogy mindig ez jön össze...


Igen, szeretek inni, mert bírom az ittas beszélgetéseket a barátokkal, másnapos nem szoktam lenni , hányni egy évben 1x-2X. Igen, egyedül az zavar, hogy miket mondok és csinálok ilyenkor.

2014. ápr. 18. 21:12
 49/76 anonim ***** válasza:
nem olvastam végig. de ha erről ennyi embernek véleménye van, akkor azt hiszem, érdemes energiát fektetni a részegségbe. ez megmozgatja a fantáziát. kivételes.
2014. ápr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:
Az alkoholról az a véleményem, hogy akinek nem megy ne erőltesse, tök mindegy hogy nő vagy férfi . Aki minden hétvégén okádásig iszik, az szánalmas, ezen nincs is mit vitatni . De ismerek olyan srácot aki hétvégenként megiszik 4 liter vbk-t, mellé 3 sört és teljesen normális, sőt még a rakpartnál a 3 méteres vascsőn is végig tudott egyensúlyozni :-) az ilyennel szerintem nincs baj, csak azzal ha valaki nem ismeri a saját határait .
2014. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!