Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy csaj minden buliban hulla részeg?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 18. 20:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
mondta h nem szokott hányni, meg semmi.
2014. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
58%

Nem olvastam a válaszokat.

Szerintem, nem tud mértéket tartani és addig inni, amíg jól esik, hogy jól érezze magát. Nem tudja, hogy hol a határ, pedig nem kéne, hulla részegnek lenni, vagy nem ismeri annyira magát. Egy jó bulihoz elég lenne, ha meg van a kellő hatás.

2014. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
a szalonspicc is elég de pl nekem is jobb ha iszok, mert elfelejtek mindent :D
2014. ápr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 A kérdező kommentje:
Nem ismerem, mert van mikor nagyon sokat iszok és semmi bajom és van, hogy néhány pohár után már kész. Mint mondtam, hányni nem szoktam.
2014. ápr. 18. 21:18
 55/76 anonim ***** válasza:
6%

védekezhetsz, meg támadhatsz itt minket orrba-szájba akkor is alkoholista vagy ... nem bírom a részegeket kanban sem, de nincs undorítóbb egy részeg nőnél


írod, hogy valami fiú éppen olyankor szokott beléd botlani ... na, hát nekem egyszer két hétig volt valakim, aki bombázó volt, de mint kiderült bulikban szépen ivott és berúgott ... a második alkalommal a kezébe ejtettem a lakáskulcsát (merthogy már azt is megkaptam) és közöltem vele: szevasz, nekünk mások a normáink

2014. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
jaj már, mi az hogy nem birod a részegeket??? ahahah... gondolom d..gni is csak takaró alatt, sötétben és misszionáriusban nyomod :D:D:D
2014. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 A kérdező kommentje:
Értem. És igen védekezek , mert mint mondtam elég hülye vagy ha szerinted ez alkoholizmus. Van, hogy egy hónapig nem iszok és nem remegek a piáért -.- De egyszerűen nem tudok úgy bulizni, hogy ne igyak. Mert inkább a beülős-iszogatós-beszélgetős részét kedvelem a buliknak nem magát a diszkót.
2014. ápr. 18. 21:22
 58/76 anonim ***** válasza:

Így lassan közelítve a negyvenes éveimhez, visszagondolva a fiatalságomra és azokra az emberekre, akiket akkor is ismertem és most is, azt látom, hogy nem az határozta meg, hogy kiből mi lett, hogy milyen értelmes, vagy értelmetlen, boldog, vagy boldogtalan életet él, hogy berúgott-e nagyobb bulikban. De még az sem, hogy később alkoholista lett-e, vagy sem. Az akkori "nagy ivók" közül szinte mindenki mértékkel iszik ma már alkoholt, vagy még nagyon mértékkel sem.


Nem ellenzem az alkoholfogyasztást... persze nem gyerekeknek, vagy tizenéves kiskamaszoknak és idősebbeknek is mértékkel.

Én azt mondom, az sem tragédia, ha néhanapján becsípsz kicsit, de ez a hullarészegség azért nekem soknak tűnik. Nem akarok papolni, meg szenteskedni, velem is előfordult régebben néhányszor, hogy túllőttem a célon, de később megbántam, mert azért ha már esik-bukik az ember, akkor már szerintem neki magának sem olyan jó az a buli. Egy kis italozgatás feldobhatja a hangulatot, de bizonyos határon túl már inkább kellemetlen, neked kell tudnod, nálad hol ez a határ.


Azokon a válaszokon meg nagyot néztem, amikben arról van szó, hogy ha egy férfi részeg, az kevésbé undorító, mint ha egy nő részeg. Aki ezt mondja, azzal valami nagyon nem stimmel, vagy még nem látott részegen az árokban fetrengő, összehányt, maga alá vizelő férfit.

2014. ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:

"De egyszerűen nem tudok úgy bulizni, hogy ne igyak. Mert inkább a beülős-iszogatós-beszélgetős részét kedvelem a buliknak nem magát a diszkót."


Én is ugyan ilyen vagyok, ne aggódj ettől még nem vagy alkoholista, ez teljesen normális :-)

2014. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
Alkoholista akkor lesz valaki, ha a napi kajaadagját felcseréli alkoholra. Úgyhogy abba lehet hagyni a fikázást
2014. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!