Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy csaj minden buliban hulla részeg?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 18. 20:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat ( a normálisakat)


Az a baj, hogy most vagy fél évig minden buliban normálisan ittam, hát naná, hogy akkor nem találkoztam vele egyszer sem, de ahogy most kicsit túlzásba vittem, hát persze, hogy most volt ott :D

És ha ugye sokáig nem vagyok mocsok részeg, csak mértékkel iszok akkor felbátorodok és nagyon berúgok -.-

Most megint jó sokáig nem lesz ilyen nagyon lerészegedős dolog az biztos , mert most kicsit szégyenlem magam.

2014. ápr. 18. 21:33
 62/76 anonim ***** válasza:

#52 vagyok.

Esetleg kérdező, lehet attól is, ha összeiszol mindent, és/vagy előtte nem eszel rendesen, bár ez is sok mindentől függ, milyen hangulatod. Volt, aki úgy indult bulizni, hogy na most jól berúgok, aztán mégsem jött össze, um. hiába ivott. Aztán van, olyan is, akinek elég keveset inni és nem keverni, már is jól érzi magát és ezt tudja tartani is. Ember függő is lehet.

Ha már az ember kitapasztalja mikor érzi jól magát, mikor jó, mennyi és melyik italból akkor nem lesz baj.

2014. ápr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 A kérdező kommentje:
Igen, ezekkel tisztában vagyok, mos legutoljára például délben ettem utoljára és 3-an ittunk meg egy üveg vodkát, meg ittam fél üveg bort és egy pálinkát is. Nem csoda, hogy úgy néztem ki ahogy.
2014. ápr. 18. 22:37
 64/76 anonim ***** válasza:
Ha máskor is így alakul, tegyél róla, hogy legyen sós étel nálad rágcsa pl. mogyoró, v. popcorn, chips, ezek mind felszívják és nem lesz akkor gond.
2014. ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 A kérdező kommentje:
köszi, ez jó ötlet...csak attól félek, hogy úgysem jutna eszembe, hogy nálam van :D nameg kis táskákkal járok amiben nem igazán fér bele :/
2014. ápr. 18. 23:02
 66/76 anonim ***** válasza:

Szívesen! Tudod az évek meg a tapasztalat. :)

Bár, ha buli van, nem feltétlen nagy, csak páran összejövős, akkor is mindig van egy tálba kiöntve chips, v. popcorn.

Esetleg nadrág zseb?

2014. ápr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
Mármint hogy nem kell sokat, pl. mogyiból is van kis tasak.
2014. ápr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 A kérdező kommentje:
na majd legközelebb kipróbálom :)
2014. ápr. 18. 23:19
 69/76 anonim ***** válasza:

Hidd el jobb lesz, gondolom még fiatal vagy és még tanulod a határaidat. :)

Cigizi is szoktál?

2014. ápr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 A kérdező kommentje:
22 vagyok, tehát annyira már nem vagyok fiatal. Nem szoktam, utálom a cigit.
2014. ápr. 18. 23:39
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!