Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai fiúknak mi baja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiúknak mi baja az igényes lányokkal?

Figyelt kérdés

Ha egy fiú elhív koktélozni egy lányt, és a lány gondolja, a srác nem kér majd el tőle utólag pénzt, az miért pénz éhesség?

Ha egy fiú le akar feküdni egy dögös csajjal, miért baj, ha a lány abban az esetben visszautasítja, ha a fiú egy edzetlen, bagós háj pacni?

Bocsi, hogy azt hittem, ha elhív egy pasi étterembe, akkor ő fizet..., és bocsi, hogy nem vonzódom a kövér fiúkhoz 170cm magassággal és 49 kiloval... Tényleg pénzéhes és felszínes liba vagyok...



2014. ápr. 23. 21:50
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 Szöszi lány ***** válasza:

Huh neked aztán van bajod... Látom nagyon fenn hordod az orrod kisanyám.

1. Nem kell senkitől semmit se elvárni. Alap lenne, hogy vigyél magaddal pénzt és a sajátodat kifizesd. Max ha a srác azt mondja Ő fizet, akkor hagyd, ha már annyira megakarsz úszni 450 Ft-ot.

2. Gondolom egy és ugyanazon személyről beszélsz... minek hívatod meg magad, ha úgy sem jön be a srác?

3. Kit érdekel, hogy Te milyen paraméterekkel rendelkezel?

2014. ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
45%
én majonézt nyomtam volna a bugyidba és körbetáncoltalak volna egy szombréróban
2014. ápr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 A kérdező kommentje:
#20 az szemétség volt, de én egy db olyan koktélt ittam, ami 450Ft-ba került, és fura gesztusnak találtam, hogy ennyit elkér tőlem. :D
2014. ápr. 23. 22:03
 24/68 anonim ***** válasza:
lehet nem jöttél be neki és így akarta tudatni , hogy kopj le te "trampli"
2014. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
84%

Srácok, ennyire azért ne oltsátok már le a csajszit. Ha tényleg csak 1-2 koktélról, kávéról, vagy akármiről van szó, arra tényleg illik meghívni a lányt. A kérdés stílusából arra következtettem, hogy egy pcsa, de úgy érzem, tévedtem, és csak szar hangulatban írta ki.


Ennyire nem kéne szétszedni.

2014. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
47%

" bocsi, hogy nem vonzódom a kövér fiúkhoz 170cm magassággal és 49 kiloval... "

Nem a magasságtól és testsúlytól függ vonzódik-e lány kövér fiúkhoz. 30 kiló is lehetsz felőlem... attól még vonzódhatsz kövér emberekhez ugyan úgy, mint 120 kilósan. Nem ettől függ. Egyszerűen embere válogatja, ha 50 kiló ha 100.

Az éttermes dolgot én személy szerint.. hát, úgy vagyok vele ott is egyenlő lennék a másik féllel. Tehát felét én felét Ő. Persze ez mindenkinél megint csak változhat.

Nincs bajom az igényes lányokkal, ha az alatt nem túlsminkelt, szolizott, műkörmös stb. plázamacskákat értesz.:D

2014. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
Ez csak attol fugg hany evesek vagytok. Ha van sajat keresete es elhiv egy lanyt randira, akkor valoban nem szokas par szaz forintot elkerni. De gyanitom fiatalok vagytok. Egyebkent meg ismerkedj hazdag pasikkal aztan akkor meg van oldva a problema. Ha meg csak kisportolt pasikkal akarsz dugni, akkor ne randizz masokkal, aztan ennyi. Nem olyan bonyolult az elet.
2014. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
#24: igen, erre írtam az előzőt is. Ez így teljesen oké, az ilyentől szerintem fuss messzire. Ha gondolod, én meghívlak egy koktélra :D
2014. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
21-26: végre két normális válasz.
2014. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
25%
már megbocsássatok, én hiszek a női emancipációban valamit valamiért nem, ez az ára hogy szavazhattok és nem kell eltűrnötök hogy a pasi felképel
2014. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!