Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai fiúknak mi baja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiúknak mi baja az igényes lányokkal?

Figyelt kérdés

Ha egy fiú elhív koktélozni egy lányt, és a lány gondolja, a srác nem kér majd el tőle utólag pénzt, az miért pénz éhesség?

Ha egy fiú le akar feküdni egy dögös csajjal, miért baj, ha a lány abban az esetben visszautasítja, ha a fiú egy edzetlen, bagós háj pacni?

Bocsi, hogy azt hittem, ha elhív egy pasi étterembe, akkor ő fizet..., és bocsi, hogy nem vonzódom a kövér fiúkhoz 170cm magassággal és 49 kiloval... Tényleg pénzéhes és felszínes liba vagyok...



2014. ápr. 23. 21:50
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
100%

hulyek vagytok

"Egyetlen nővel nem találkoztam még, aki szót érdemelt volna"-ezt mondja minden srac aki senkinek sem kell. magadban keresd a bajt

es nagyon is jo ok ill. kifogas sok dologra a "mert lany"

attol hogy egy par idiota meg van gyozodve rola hogy az egyenrangusag egy nagyon jo dolog attol ez meg nem igaz

egy no elott ki kell nyitni az ajtot, fel kell neki allni a buszon es segiteni ha nehez a taskaja. de ezt hiaba magyarazom...

51#

2014. ápr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
6%
#59: lehet, hogy visszamaradott a gondolkodásom, de hogy pusztán amiatt nem fogok behódolni senkinek, mert ő "nőből van", az is biztos. Ő is veszíthet azzal, hogy nem ad nekem esélyt (random nőről beszélünk), én 40 éves koromra megtanulok egyedül is élni és élvezni az egészet, de neki ketyeg a biológiai órája és hopp, kiég a nagy válogatásban is.
2014. ápr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:

szakadok :DD

nem kell étterembe menni ennyi! mert első randin minek ??? pocsékolás ,utána meg már minek ! úgyis ő fog főzni :D

de viccen kívül vannak olcsó és egyszerű helyek azok a legjobbak.


a legjobb mikor olyan csajt viszel el aki tudod h beléd van esve :D na azt viheted bárhova még a temetőt is romantikusnak találja majd


ezt a családos dumát meg ma olvasom 3xorra...elsőre még elment de már gáz ugyanazzal jönni.

2014. ápr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
0%
#62: egy időben mindent megtettem, hogy a kedvükbe járjak. Leszarták. Akkor én miért ne tehetném?! :)
2014. ápr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
ugyanmár persze hogy csak akkor kell a női egyenjogúság amikor az a nő érdekeit képviseli, ezt minden férfi tudja, de valmelyiknek rohadtul nincs kedve játszani a vásári majmot , mert hát ilyenek az emberek, minden egyszerűbb lenne ha mindenki gondolkodna, de ki a f* sznak kell egy tökéletes világ az olyan unalmas lenne nem?
2014. ápr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:

58# kuldok neked egy virtualis csokot)) kar hogy minden normalis 30+ pasi mar reg foglalt mert a nalatok fiatalabbakban nincs egy csepp tisztelet vagy illemtudas sem...

65# lehet hogy te azt hiszed mindent megtettel de ezek szerint nem azt tetted amit kellett

51# voltam:)

2014. ápr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
51-62-67: köszönöm szépen, hogy végre bekapcsolódtál közénk. Minden tiszteletem a tiéd.
2014. ápr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 A kérdező kommentje:

Ah, köszönöm szépen a nagyjából 30 utolsó válaszolónak, mert ők megértették a kérdést, és sokat segítettek! :) (Voltak visszatérő hisztisek, de a pozitívabb, építőbbek fontosabbak.)

A normálisakra adtam zöld pacsit! :)

2014. ápr. 24. 07:44
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!