Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai fiúknak mi baja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiúknak mi baja az igényes lányokkal?

Figyelt kérdés

Ha egy fiú elhív koktélozni egy lányt, és a lány gondolja, a srác nem kér majd el tőle utólag pénzt, az miért pénz éhesség?

Ha egy fiú le akar feküdni egy dögös csajjal, miért baj, ha a lány abban az esetben visszautasítja, ha a fiú egy edzetlen, bagós háj pacni?

Bocsi, hogy azt hittem, ha elhív egy pasi étterembe, akkor ő fizet..., és bocsi, hogy nem vonzódom a kövér fiúkhoz 170cm magassággal és 49 kiloval... Tényleg pénzéhes és felszínes liba vagyok...



2014. ápr. 23. 21:50
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
0%
nah és mivan ha valaki bunkó ki a faszt nem érdekel, ha valakinek nem tetszik akkor van megoldás, szerintetek mire való az erőszak, nem csak úgy van és kész azért van mert mindenre megoldás csak megfelelő mennyiséget kell belölle használni
2014. ápr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
Nézzed már milyen hím hiszti pankráció megy itt. Az idegszanatóriumból szaladtál ki, te utolsó?? Úgy röhög rajtad mindenki, hogy majdnem leesnek a székről.
2014. ápr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
Az 51-re értettem.
2014. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
54%

Annyira bírom, hogy ezt a "mert ő lány" magyarázatot bármire lehet alkalmazni.


- Fizess, "mert ő lány".

- Legyél előzékeny, "mert ő lány".

- Pitizz, "mert ő lány", nála van a punci.

- Sajnáld, "mert ő lány" és éppen megéli a világfájdalmat, mert elkelt a Gucci táska...


Majd tudod mikor! Egyetlen nővel nem találkoztam még, aki szót érdemelt volna és nem azért, mert olyan hű, de igényes vagyok, hanem mert egyre kevesebb a normális (és aki az, ő is aljasul le a társasága által).


Emancipuncik, kiharcoltátok magatoknak, hát viseljétek a hátrányait is!

2014. ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 Szergej55 ***** válasza:
Tanulj majd meg fogalmazni, mert anyád nem érti, mit akarsz. Tipp: némi szerénység mindig jól jön a háznál.
2014. ápr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mire ez a felháborodás a válaszolóktól. 21 éves csóró egyetemistaként diákmelóból+ösztöndíjamból tartom el magam, de nekem sülne le a bőr a képemről, ha egy 450 Ft-s koktélt kifizettetnék azzal akivel randizok. Nyilván persze nem kell mindenhol a pasinak fizetni, de azért 1-2 gombóc fagyi, 1 kávé, 1 500 ft-s koktél nem akkora tétel, hogy ne lehetne rá a kiszemeltet meghívni. Aki dohányzik meg szerintem is igénytelen. Akkor férfiként én meg felszínes f@$z vagyok? Büdös a keze, szája, ruhája a bagósoknak, magukon meg nem is érzik, ráadásul eleve visszataszító. Én kérek elnézést, hogy ezt azoknak akik rászoktak nehezükre esik elfogadni.


21F


Amúgy gulyáslevest is tudsz főzni?:D

2014. ápr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
100%

Fizesd (az első kört), mert te hívtad el! <<< Ez az illem.

Kérdezd meg idősebb ismerősöket (szülőket), hogy náluk

hogy ment ez.

#51-es jól mondja. Persze reális keretek között!


Miért kell egy sima italból "50-50" kérdést csinálni?

Önzetlenül adni nem tud senki? Persze, nem divat, sőt,

azért leszek megkövezve, mert meghívom a barátnőm/bará-

taim egy italra. Vicc, komolyan mondom :)

2014. ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
55-ös: Hát ájjál már le, de hisztérika viselkedésű hím! Férfi se..géből bújtál ki vagy női se..gből?? Micsoda visszamaradott retardált gondolkodásod van, ennyit adott át neked apád és a család. Köszönd meg neki, csupán csak a zabáltatást.
2014. ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
57-es: végre egy másik normális válaszoló ... El sem hiszem, hogy van 1-2 olyan szál ember, aki vééégre megértette a kérdést.
2014. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
várjál már ki mondta hogy baj a felszinesség, az is számít ey kapcsolatban, mivel ha nem számítana akkor nem lenne, ezt ne feledje senki se, ezt én mondom a nagy törsfőnök dzsintonickal
2014. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!