Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai fiúknak mi baja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiúknak mi baja az igényes lányokkal?

Figyelt kérdés

Ha egy fiú elhív koktélozni egy lányt, és a lány gondolja, a srác nem kér majd el tőle utólag pénzt, az miért pénz éhesség?

Ha egy fiú le akar feküdni egy dögös csajjal, miért baj, ha a lány abban az esetben visszautasítja, ha a fiú egy edzetlen, bagós háj pacni?

Bocsi, hogy azt hittem, ha elhív egy pasi étterembe, akkor ő fizet..., és bocsi, hogy nem vonzódom a kövér fiúkhoz 170cm magassággal és 49 kiloval... Tényleg pénzéhes és felszínes liba vagyok...



2014. ápr. 23. 21:50
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 A kérdező kommentje:
Általában miután elhívnak valahova, a második alkalommal én szoktam elhívni magamhoz, és készülök valami finommal, vagy elhívom piknikezni, és én viszem az ételt. :)
2014. ápr. 23. 22:24
 42/68 anonim ***** válasza:
jaj de cuki mesélj még , olyan kis elbűvölő vagy :)
2014. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:

Bolognait tudsz főzni?

Ha igen, két koktélra is meghívlak :D

2014. ápr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 A kérdező kommentje:
Tudok főzni bolognait. :D
2014. ápr. 23. 22:27
 45/68 anonim ***** válasza:
aha hiszem ha látom
2014. ápr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
OK. Eljössz velem koktélozni? :D
2014. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
azt a p*csa, randi lesz a vége?
2014. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
29%
Most olvasom először ezt a kérdést. Kérdező, ha gondolod, akkor privátban válaszolok. Itt alig 1-2 ember értette meg a kérdést.A GYK rendszergazdájának üzenem, hogy ez az egyik legnagyobb ok, amiért az oldal látogatottsága csökken.
2014. ápr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
#49: Privát jobb megoldás, mert hiába írsz jó dolgot, nem fogadnák el. És akkor nem lesz itt tömeges mészárlás :)
2014. ápr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
82%

jo eg!!! tenyleg ilyen bunkok a magyarorszagi ferfiak/fiuk? vagy egyesz Europaban ilyenek?

ha elhivsz valakit valahova akkor te fizetsz mivel meghivtad!!!!

pld.: ha azt mondod egy haverodnak hogy igyunk egy sort akkor rendelssz egy sort...kifizeted...mert ezt mondtad azzal hogy meghivtad...aztan a tobbi majd kialakul

de ha elhivsz egy lanyt...akkor te fizeted az egeszet!!!1:mert lany es te udvarias/lovagias akarsz lenni 2:mert te hivtad nem o mondta hogy vigyel el vacsorazni

nem hiszem hogy ilyen alapveto dolgok sem egyertelmuek valakinek

ha meg a csaj pofatlan es a legdragabbat rendeli nagy mennyisegben akkor egyszeruen ne hivd el tobbet de ne egesd madag azzal hogy hagyod sot elvarod hogy o fizesen

ez nem neked szolt kerdezo. inkabb a ferfiaknak akik esetleg olvassak ezt

2014. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!