Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Debreceni vagyok mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debreceni vagyok mit tegyek hogy a néger/arab pasik leszólítsanak?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 26. 21:58
1 2 3
 11/21 Noydra ***** válasza:
Rasszizmus on.
2014. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Már miért lenne rasszizmus, hogy egy fehér lánynak tippeket adunk miképpen jöjjön össze afroamerikai vagy közel keleti testvéreinkel? Épp mi segítjük elő a kultúrák keveredését.
2014. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
legyél szőke:) nekem bevált :)
2014. ápr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Az a szomorú hogy tényleg ilyen itt nagyon sok csaj. Debreceni egyetemre járok és a campusokban csak úgy hemzsegnek a magyar csajok feka/arab/perzsa/ázisai pasikkal.


Koliban a szomszédomban lakik 2 csaj, nagyon gyakran brazil,argentin vagy arab csávókat visznek be a szobájukba.

2014. ápr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Van az ismeretségi körömben pár leányzó, fiatalasszony, akik néger fickókkal álltak össze, mindegyiket itthagyta az ember, némelyik nőci még gyereket is szült. Őszintén szólva nem hiszek abban, hogy ennyire eltérő kultúrkörből származó emberek kapcsolata nagy százalékban sikeres legyen, meg hát pl. a négerek is (meg az arabok többsége) gyakorlatilag csak addig vannak Magyarországon, amíg tanulnak, utána úgyis elhúznak valamerre, szóval szerintem hosszabb távon nem nagyon lehet rájuk építeni.
2014. ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ezeknél nem hiszem, hogy a hosszutávú kapcsolat lenne a fontos, inkább egy jó kis zsákmány,amit lehet mutogatni a többi p..csának, "lássátok mit fogtam".
2014. ápr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Az arabokhoz nem értek, de a négernek biztosan elég a banán.
2014. ápr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ott van Ibrahima Sidibe a focicsapatba, Adamo Coulybali inkább elmenekült tőled. :)
2014. ápr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
menj el a Bárkába! ott mindig vannak arab csávók és mindig magyar csajokra várnak... A négerek meg nem foglalkoznak a fehér nőkkel annyira...
2014. ápr. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Benkoos ***** válasza:
Nem vagyok rasszista,de felejtsd el őket.10-ből 9 sötét paraszt(szó szerint is).Nem egy,nem két nőismerősöm mesélt róluk.Megérik a pénzüket.Persze tisztelet a kivételnek.
2014. máj. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!