Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Nöstények! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Nöstények! Miért vagytok ilyen szemetek Velünk férfiakkal?

Figyelt kérdés
Meghallgatjuk a bánatotokat, igyekszünk, aztán meg le sem sz*rtok minket! Én csak ezt kapom Tőletek.:(
2009. dec. 26. 15:29
 91/149 anonim ***** válasza:
95%

Kérdésedre válaszolva:

Minden normális nőben van egy szűrő, ezen "ereszt le" minden útjába kerülő pasit. A legtöbb az első benyomás során kiesik a szitán, ez kb. 90-95 %. A maradékkal felvesszük a kapcsolatot, és kíváncsian várjuk, megfelel-e a lehet nem is tudatos elvárásainknak. Ehhez kell egy kis idő. Pár hét ismeretség vagy "kapcsolat" során kiderül, mi a helyzet.

Szerintem te ezeket a "szűréseket" kapcsolatnak értékeled. Szakításnak azt, hogy nem akarnak veled kapcsolatot.

Ne vedd nagyon komolyan a kezdeti puhatolózásokat.

2009. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/149 anonim ***** válasza:
33%

Mennyi válasz!!!

Mennyi Nőstény!!!

2009. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/149 anonim ***** válasza:
90%
Egy 21 éves kandurkának még tejes a szája, azért sírdogál.
2009. dec. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/149 anonim ***** válasza:
92%

Ne add fel! ;)

Meg fogod találni a tényleg hozzád való nőt.

2009. dec. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/149 anonim ***** válasza:
88%
Mert ezt érdemled, azért kapod nyilván.
2009. dec. 29. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/149 anonim ***** válasza:
94%
Ez az egész, csak azért van, mert egyszerűen nem jöttél be azonkan a nőknek. Ennyi. Nem kell kikiabálni őket a legrosszabbnak, max annyi a vétkük, hogy vagy csak barátnak akartak, vagy jól esett nekik a figyelmed, de ők már az elején tudták, hogy ebből nem lesz semmi komoly. A vétékük az, hogy gondolom volt aki elég sokáig nem szólt arról, hogy nem akar tőled semmi. Ő csak a figyelmedet akarta, de hát a nők ilyenek. Sok pasi már hamar észreveszi, hogy mi a helzet és ő is úgy áll a dolgokhoz. Te még ezt nem tudod megtenni. De hidd el, ha jön valaki aki tetszik és te is neki, akkor nem lesz ilyen.
2009. dec. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/149 A kérdező kommentje:
Ez akkor sem magyarázza, hogy a környezetemben lévőknek, miért jött össze minden már 15-16 évesen, Én Nekem meg még semmi. Na mindegy sokkal egyszerűbb és fájdalom mentesebb feladni kész.
2009. dec. 29. 09:33
 98/149 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor had kérdezzek valamit. Szerinted te milyen vagy? Leídnád nekem? Külsőre és belsőre egyaránt. Csak kíváncsi vagyok valamire, nem csesztetni akarlak, hátha tudok mondani valamit.
2009. dec. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/149 A kérdező kommentje:
Írok Neked privit, ha nagyon akarod.
2009. dec. 29. 09:47
 100/149 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyádat is nősténynek hívod ?
2009. dec. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!