Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Nöstények! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Nöstények! Miért vagytok ilyen szemetek Velünk férfiakkal?

Figyelt kérdés
Meghallgatjuk a bánatotokat, igyekszünk, aztán meg le sem sz*rtok minket! Én csak ezt kapom Tőletek.:(
2009. dec. 26. 15:29
 111/149 anonim ***** válasza:
87%

Ha mindenkiét nem is, a Te összes kommentedet elolvastam. És minden egyes kommented rontott a dolgon. Nem csak a jelzővel van a gond, de úgy látom kell még egy kis idő, míg benő a fejed lágya, és megérted.


Valaki biztos kivárja.

22/L

2009. dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/149 anonim ***** válasza:
81%
Van egy tippem, hogy csak azért tetted fel ezt a kérdést és pont így, hogy megdöntsd a legtöbb válasz rekordját...
2009. dec. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/149 anonim ***** válasza:
90%
Mond meg a lánynak hogy te dobod ki őt. Amúgy sok lány szaladgál a világban nem csak 2 db. Találsz mást.
2009. dec. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/149 anonim ***** válasza:
88%
Fel kellene nőnöd először is.A férfi nem az itteni hisztizős,begyepesedett,akaratgyenge,nőket habzó szájjal szidó,hasonló kérdéseket feltevő nyálas kisfiúknál kezdődik!Akik Márait olvasnak otthon,miközben a kis szobácskájukban sírva szidják az összes létező nőt a Földön,csak azért,mert párszor csalódtak.Akik elvileg hyper-szuper ,,intelligens" joghallgatók,egyetemisták, ,,értelmiségiek",és pusztán ezért jogot formáltak arra,hogy primitívnek nevezzék valamennyi nőt,aki él és mozog.Nézz magadba,és gondolkodj el a hibáidon!!!
2009. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/149 anonim ***** válasza:
94%
Jajj egyem azt a csöpp kis szíved! Gyere keblemre bubókám, hogy 21 évesen a "nőstények" így kiakasztottak. Te még csak kiskakas vagy a szemétdombon. Fogsz te még nagyobb szögbe belelépni...
2009. dec. 30. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/149 A kérdező kommentje:
A "Kedves Nőstények" megszólítással elértem, azt, hogy minél több nő reagáljon a kérdésemre.:D Mellesleg Márait nem szeretem. Szerintem Radnóti Miklós volt a legnagyobb magyar költő, szép versei vannak és emberileg egy teljesen normális fickó is volt, legalábbis amiket olvastam Róla ezt támasztják alá.
2009. dec. 30. 10:00
 117/149 anonim ***** válasza:
93%

Hogy jön most ide Glatter? Az előző hozzászólásnak sem az irodalmat illető érdeklődési köröd kitapogatása volt a lényege.


Gratulálok, hogy ennyi válaszod van, büszkélkedj és légy vele boldog. De azért nevetséges, hogy ennyire nem fogsz fel semmit a válaszokból. Még csak azt sem, hogy az, hogy a nőstény jelzőt annyian visszamondják, nem azt jelenti, hogy (elsősorban) az háborította fel Őket, minket. Csupán azt lehet jól kiragadni.

Az önsajnálatod, általánosításod és tiszteletlenséged, valamint a gyerekes felfogásod akasztja ki az embereket, és ezen az sem változtatna, ha a nőstények jelző helyett hölgyeket írtál volna.

2009. dec. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/149 A kérdező kommentje:

Kedves 10.26-os!

Nem Te írtad véletlenül tegnap a 14.24-es kommentet? Úgy látom Te egy visszajársz ide. Tudom, hogy sok hibám van, tudom milyen férfiakra buknak a nők, ahhoz, hogy olyan férfi legyek, egy több évig tartó kitartó kemény munka árán válhatok azzá, csak nincs bennem elég kitartás, bátorság, fejlődni akarás hozzá, ezek is a hibáim közé tartoznak.

Nem értek valamit, lehet, hogy bagatell dolog, de Engem érdekelne. A kommentedbe ezt írtad:

"Én már ezt a fél percet is sajnálom, amit most egy ilyen alakra szenteltem az életemből."

Ha, így gondolod miért jársz vissza irogatni? Ha haverok lennénk megérteném, mert, hogy Te segíteni akarsz. De, így mi értelme van?

2009. dec. 30. 10:49
 119/149 anonim ***** válasza:
77%
Ha gondod van a nőkkel, és nem találod a helyed, talán a saját nemedben kellene próbálkoznod. Úgy látom, Te ilyen fiatalon már el is tudod dönteni, mit akarsz. Elég bátor vagy?
2009. dec. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/149 A kérdező kommentje:
Ehhez inkább nem fűzök semmit hozzá. '-_-
2009. dec. 30. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!