Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Nöstények! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Nöstények! Miért vagytok ilyen szemetek Velünk férfiakkal?

Figyelt kérdés
Meghallgatjuk a bánatotokat, igyekszünk, aztán meg le sem sz*rtok minket! Én csak ezt kapom Tőletek.:(
2009. dec. 26. 15:29
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/149 A kérdező kommentje:
A munkahely és egy párkapcsolat két külön dolog, dolgozni muszáj és elmenni 50 állásinterjú, mert ha nincs munkád éhen döglesz. Én nem akarok éhen dögleni és muszáj vmit dolgozni, de egy párkapcsolat nem ennyire fontos, nem halsz éhen ha nincs. Egyébként miért kell hisztisnek tartani, azért mert megint egy óriási kudarcért v csak a nők lehetnek emiatt szomorúk, Őket nem lehet hisztisnek nevezni?!!!!!
2009. dec. 26. 18:08
 52/149 A kérdező kommentje:

17.50-es!!

Én nem vagyok egy dilis ámokfutó!!!

Csak elkeseredett!

2009. dec. 26. 18:10
 53/149 anonim ***** válasza:
39%
Kedves Kérdező! Együtt érzek veled, én is ezt kapom. Az elkényeztetett "nőstényeknek" mindíg az kell ami nincsen. Ami van az sosem jó. Ha sokat foglalkozok vele az a baj, ha nem akkor meg az. Nem lehet rajtuk eligazodni. 24/F
2009. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/149 A kérdező kommentje:

17.26 os


A Jóbarátokról annyit, hogy Én már meguntam, hogy 127-szer leadják a sorozatot, de ez most mindegy. Én mondókádból azt veszem, ha már Rachelnél járunk, hogy ha egy férfinek lelkigondjai vannak, akkor semmiesetre se egy nővel beszélje meg, mert, akkor síró óvodásnak tűnik. Te pasid (ha nő vagy) sem beszéli meg Veled a problémáit, mert elhagynád mondván, hogy Ő egy síró óvodás és Neked férfi kell?

2009. dec. 26. 18:27
 55/149 A kérdező kommentje:
Köszönöm 18.22-es. Köszönöm.:)
2009. dec. 26. 18:28
 56/149 A kérdező kommentje:

17.32-esnek


Nem az a két kapcsolat tett ilyenné, hanem a sok kudarc!

2009. dec. 26. 18:30
 57/149 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, egy nőnél se jó, ha nyavalyog és nem próbál tovább élni, akár párral akár pár nélkül, minden embernek van egy feladata az életben, és ehhez vagy tartozik társ, és akkor biztos rátalálsz, vagy nem, és akkor hiába próbálkozol. Az élet nem áll meg, a Földet nem állítják le, hogy kiszállhass belőle, bár nekem is voltak olyan pillanatok, amikor inkább kiszálltam volna, de az élet megy tovább, és ha nem mész tovább, akkor lemaradsz, beteg leszel, vagy esetleg közveszélyes, ezt nem szabad. Találj valamit, ami leköt, és ne gyötörd magad, önmagad és mások érdekében. Csak 2 nő bánt így veled? Akkor neked még jó, velem tudod, mennyien bántak így, fiúk, pasik, meg akik barátnak hazudták magukat, plusz a családom?

Nyugi!

Én néhány éve talán lelkem könnyítésére, festettem egy pólót, ez a szöveg van rajta: "Ne szemetelj, szedd össze magad" - vagyis ha nem szeded össze magad, olyan vagy a világban, mint az eldobott szemét, haszontalan, káros, csúnya, de az eldobott szemét is lehet érték, ha a helyére rakják, pl. én találtam lomtalanításkor ép gyerekszéket, épp kicsik voltunk öcsémmel, még évekig használtuk, vagy könyveket, amik közül egyik a kedvenc regényem lett. Szóval légyszíves ne szemeteld tele a világot önmagad elhagyásával, hanem találd meg a helyed ebben a világban.

2009. dec. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/149 A kérdező kommentje:
A szakdolgozatom, a testedzés és a gitározás remélem eléggé le fog kötni és nem fogok a "Kedves Szebbik nem!" miatt gyötrődni!
2009. dec. 26. 18:37
 59/149 anonim ***** válasza:
77%
18.22-es Ne hidd hogy rajtatok könnyebb eligazodni,sokkal nehezebb mint rajtunk, ezt Csernus dr is megmondta!
2009. dec. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/149 anonim ***** válasza:
100%
18:41-es: A válaszom csak az elkényeztetettekre vonatkozik. Ez esetben is igaz a megállapításod?
2009. dec. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!