Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Nöstények! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Nöstények! Miért vagytok ilyen szemetek Velünk férfiakkal?

Figyelt kérdés
Meghallgatjuk a bánatotokat, igyekszünk, aztán meg le sem sz*rtok minket! Én csak ezt kapom Tőletek.:(
2009. dec. 26. 15:29
 101/149 anonim ***** válasza:
82%
Nyálas gyenge az életre alkalmatlan VAGY! Szó szerint,ilyen rinya gép egy nőnek se kell.Komolyan ez orvosi eset!!! f.f vok
2009. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/149 A kérdező kommentje:
Nem. Anyának hívom.:)
2009. dec. 29. 13:32
 103/149 A kérdező kommentje:
Köszönöm 13.32-es! :)
2009. dec. 29. 13:33
 104/149 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen ez a férfi sors.:)
2009. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/149 anonim ***** válasza:
95%
"a környezetemben lévőknek, miért jött össze minden már 15-16 évesen, Én Nekem meg még semmi." -- Talán lehet valami köze ahhoz, hogy ennyire semmi tisztelet nincs benned a női nem iránt? Nőstények? Mind szemetek vagyunk? Le sem szarunk Titeket, míg Ti, férfiak, meghallgattok és igyekeztek? Nem kéne magadba szállnod? Nem a "nőstényekkel", hanem Veled van a probléma. Mutatja ezt az is, hogy a környezetednek bejött az élet, csak Neked nem. Hogy csak ezt kapod Tőlünk? Én már ezt a fél percet is sajnálom, amit most egy ilyen alakra szenteltem az életemből.
2009. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/149 anonim válasza:
95%

Én is tudnám nagyon szídni a férfiakat, mert az elmúlt évben mindent kaptam, csak jót nem. És előtte se sok jót. Még egy normálisnak mondható kapcsolatom se volt így visszagondolva a múltra. De most nem akarok szídni. Én kifogom az átbaszós macho k..csögöket az biztos, de hát aki külsőre már jól néz ki, az mind ilyen hamis? Na mindegy.

Mindenesetre amit tanácsolnék: ne legyél nyuszi, ne rendeld soha alá magad egy nőnek, legyél határozott, sugározz erőt, de tudjál szeretni is. Legyél törődő, mutasd ki az érzelmeid, de csak akkor, ha már biztos vagy a másik érzésében. Ne legyél papucs, bólogató kiskutya!!! Adj magadra, öltözködj igényesen, legyen megnyerő stílusod, legyen humorérzéked de ne csinálj hülyét magadból. Ne csinálj semmilyen égő, gáz dolgot, viselkedj férfiasan. Kisugárzás!!!!

Az igazi nők nem szeretik a bólogató kiskutyákat, se az ordító majmokat, azt szeretik, ha csendben mellettük lépked a tigris!

Na ilyen egy FÉRFI!

2009. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/149 A kérdező kommentje:

Jól van Utolsó meglátjuk mit tehetek.:)


A válaszokból az derül ki, hogyha egy férfinak bánata van, akkor az egyből papucs, meg szemét alak ugye? Csak a nőknek lehetnek lelki gondjai egy férfinak nem, mert az nem férfias? Hmm?

2009. dec. 29. 15:01
 108/149 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet egy férfinak úgy lelki bánata, hogy ne legyen tőle minden nő büdösk*rva? De lehet, hidd el, csak még nem értél meg rá. Ez nem szimpla bánat, ez gyerekes hiszti.
2009. dec. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/149 A kérdező kommentje:
Jól van lassan elérjük a 100 kommentet!!:D:D
2009. dec. 29. 15:12
 110/149 A kérdező kommentje:
Egyébként, 15.10 es van bennem tisztelet a női nem iránt, ha elolvastad volna az összes kommentemet akkor kiderülne, miért is írtam, azt, hogy "Nőstények".
2009. dec. 29. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!