Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Nöstények! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Nöstények! Miért vagytok ilyen szemetek Velünk férfiakkal?

Figyelt kérdés
Meghallgatjuk a bánatotokat, igyekszünk, aztán meg le sem sz*rtok minket! Én csak ezt kapom Tőletek.:(
2009. dec. 26. 15:29
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/149 anonim ***** válasza:
95%
A férfiak talán nem ilyenek? Meghallgatod a bajaikat, megnézed velük a focit..... aztán lelépnek valakivel akinek nagyobb a melle. Sírd ki magad és keres valaki mást, az ilyen dühöngéssel nem mész sokkra.
2009. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/149 anonim válasza:
96%
Nos kedves 'vezérhím', nem minden Nő szemét. Csak tudni kell válogatni.
2009. dec. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/149 anonim ***** válasza:
89%
A férfiak is ilyenek, nekem volt egy barátom akinek elmondtam egy komoly gondomat és félpercre rá előjött azzal hogy a volt csaja szexelni akkar vele. Na akkor én is ilyen pipa lettem mint te most de ez nem old meg semmit. A legjobb hogy késöbb még ő volt felháborodva hogy dobtam. Hagyd az egészet és lépj tovább.
2009. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/149 anonim ***** válasza:
75%

Nyugi! Nem kell csajoznod többet. Szerintem nem is érdemes. Mert mind kifog dobni!

És tudod miért? Mert te b..zinak lennél jó! Olyan érzékeny vagy... mint 20 nö. Kösd a kukid hátra...

hahahahahahaha

2009. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/149 A kérdező kommentje:
Köszönöm Utolsó a tippet. Fel is írom, hogy el ne felejtsem! '-_-
2009. dec. 28. 21:08
 86/149 anonim ***** válasza:
65%

Ha nincs eszed legyen noteszed!

Hahahahahahah

2009. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/149 anonim ***** válasza:
95%

Jajj, Kérdező.

Most mérges vagy, én tudom milyen ez, de gondolj bele abba, hogy most akármit mondunk Neked, ami nem egyezik a véleményeddel, zsigerből elveted. Tulajdonképpen ez egy eléggé elvetélt kérdés így mert annak a kisebbségnek aki egyetért Veled annak örülsz, a többinek meg úgy sincs igaza. Jólgondolom?

Hát figyelj. Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hibás. Van egy ilyen barátom (bár ő még csak 19), aki nagyon vágyik szeretetre, tényleg az a szeretnivaló férfitípus iylen szempontból, nem használná ki a Nőket, az a tipikus "jó, de nem unalmas" fiú. De sorba kikosarazzák! Miért? Mert roppant idegesítő stílusa van! Az arcodbamászik amíg beszélsz, ha tetszel Neki, le sem vakarhatod magadról... secperc alatt megutáltatja magát minden jelöltjével, aztán mire a tanácsunkra visszafogja magát és mondjuk MSNen beszélget vele állandóan, addigra már tökmindegy, de szerez magának egy barátot... aki ugye nem kell, mert ő nem ezt akarta.

Nemgondolod, komolyan, hogy Veled van a baj? Mert hidd el, ígyvan. Vannak emberek, akik csak néhány más emberrel kompatibilisek, de olyan nincs aki eggyel sem. Próbálj változtatni, ha sokat akarsz nőzni, de ha megelégszel "életed párjával" akkor csak várj, és próbálkozz =) Minek adnád fel pár kudarc miatt az Élet Értelmét? Mert a Nők azok, hiddel =)

Ilyen kudarcok érnek mindenkit, sokkal súlyosabbak is. Mit mondjon az a Nő, vagy Férfi, akit a párja több év után csal meg, mikor teljesen bízik benne, és szereti? Nekem úgytünt Neked azért még lájtosabb fájdalmaid voltak.

Hát, sok szerencsét továbbiakban és kitartást =)

2009. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/149 anonim ***** válasza:
88%
Szerinted ez nem volt kapcsolat honnan veszed hogy a másiknak igen. Amúgy mért vagy kiakadva egy olyan "kapcsolat" miatt ami meg sem történt. A lány nem keresi a társaságod tehát nem akkar veled kapcsolatott, és hogy ezzen menyire kiakatsz meg is magyaráza mért is kerül. Lelkileg egy erőszakos tízenéves szintjén állsz aki vagy csak szexelni akkar vagy ami rosszabb a hercegnőt várja fehér lovon aki megmenti.
2009. dec. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/149 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem te direkt tetted be ezt a kérdést! Hogy megnevettesd a nöstényeket! Engem sikerÜlt! Nekem már 10 perce röhögögörcsöm van, jó a hasizmomnak! Hahaha

Nagyon tetszik a nösténytársaim kommentjei!

Te meg sajnálatra méltó vagy... csak folytasd az önsajnálatodat, mi majd szépen nevetünk rajta!

2009. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/149 anonim ***** válasza:
88%
Érdekes! Én még sohasem voltam szemét csak azzal, aki megérdemelte!
2009. dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!