Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Nöstények! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Nöstények! Miért vagytok ilyen szemetek Velünk férfiakkal?

Figyelt kérdés
Meghallgatjuk a bánatotokat, igyekszünk, aztán meg le sem sz*rtok minket! Én csak ezt kapom Tőletek.:(
2009. dec. 26. 15:29
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/149 anonim ***** válasza:
79%
Na 21 évesen ne akard már előre eldönteni mit nem fogsz csinálni sohasem.Akármilyen hihetetlen ezen is túl leszel,egyszer majd még te fogod vigasztalni a fiatalokat.A legszarabb korban vagy ilyenkor alakulgatnak a komolyabb dolgok és ha az ember pofára esik mindjárt kiakad.2exnő meg néhány rossz húzás még nem élettapasztalat.Mellesleg valahol meg tudlak érteni.Így 35 évesen elnézve a mai huszonéves csajokat - tisztelet a kivételnek - hát elég felszínesek, sekélyesek néha belegondolok hogy ha ők ilyenek milyenek lesznek a kölykeik.Még egyszer elnézést a kivételektől de komolyan sírhatnékom van a korosztályodtól.Persze az enyémnek is megvannak a hibái.Na de ez már másik történet.
2009. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/149 anonim ***** válasza:
96%

Kedves Kérdező!

A párom 22 volt mikor nősült és 32 mikor elvált. A házassága előtt is, után is volt kapcsolata. Most itt vagyok neki én (a nősténye), 37éves és családot alapítunk. Nem adta fel, pedig a volt felesége és egy volt barátnője is nagyon csúnyán kibabrált vele (az egyiknél karácsony előtt jöttek meg a válási papírok, a másik dec.6án dobta). És nem adta fel! Több mint 2 éve vagyunk együtt, együtt lakunk, és kellett neki ez a tanulópénz, hogy most ne kövessen el hibákat vagy tudjon figyelni a jelekre. Látod, ő se keseredett el, pedig neki aztán lett volna rá oka.

21éves vagyok, de se felszínesnek, se plázapicsnek nem tartom magam (a környezetem sem). És lehet velem együttélni!:)

Tehát szerintem jegeled a csajozás témát egy időre, és aztán úgyis akkor jön a "nagy Ő", amikor nem gondolnád.

2009. dec. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/149 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom, ki bántott meg Téged, hogy ilyen kérdést tettél fel.


Bizonyára összetett a problémád. Nekem a problémám az, hogy én úgy érzem, mindent elmondok, de a páromból valósággal ki kell kínozni, hogy árulja el, mi a baj. Mindig megérzem, látalanban is, hogy v.mi nem stimmel körülötte. Kérdezgetem, hogy mi a baj, mire azt mondja hogy nincs semmi. Ez megy pár napig, aztán feladom a faggatást. Aztán napok múlva kiömlik belőle minden. Nem értem, miért kell rágódnia a dolgokon, miért fél attól, hogyha elmondja nekem, akkor kisebb lesz a szememben?


Most, pont Karácsony előtt megsértett. Megpróbálom neki elnézni, de ezúttal tényleg rosszul esett, amit mondott! Nem vártam volna tőle, főleg úgy, hogy már 2 éve ígéretett tett nekem (nem eljegyzés, vagy ilyesmi)!


Ezt a le sem sz*rást arra érted, hogy pl. napokig nm hív fel? Tudom, hogy nektek férfiaknak is fontos ez a telefon-dolog! Tehát?


19/L

2009. dec. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/149 anonim ***** válasza:
91%

Csak az ilyen, mint te érdemli meg, hogy szemetek legyenek vele..... Nőstények...pfffff.

Én nem vagyok szemét a férjemmel és jól megvagyunk. Nos?

2009. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/149 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Le sem sz*r alatt, azt értem, hogy nem keresi a táraságom távolságtartó stb. jól van nem kellek Neki, de ez már a sokadik eset és most besokaltam innen a kérdés. De mondom többé már nem akarok erőlködni, probálkozni, mert kisebb sikereim sem voltak az elmúlt 3 évben. Kösz az érdeklődést.

2009. dec. 26. 19:43
 66/149 A kérdező kommentje:
Nos nem Neked szól a "kedves Utolsó!" kezdetú kommentem 19.43as.:)
2009. dec. 26. 19:45
 67/149 anonim ***** válasza:
89%
vettem kandúr!
2009. dec. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/149 A kérdező kommentje:

Kandúr? Hmm ez tetszik:D Ezentúl ha valaki választ ír a kérdésemre, így kezdje: Kedves Kandúr!:D

A Te férjed minden bizonnyal szerencsés ember ha, így bánsz Vele.

2009. dec. 26. 19:54
 69/149 anonim ***** válasza:
97%

Nem olvastam most végig a kommentjeidet, de van egy-két tippem, miért fogsz ki mindig ilyen nőt:

1. Ha ilyen a stílusod, mint a kérdésfeltevésed, ne csodálkozz, hogy a nők is úgy állnak hozzád.

2. Nem tudom hány nőről beszélünk, de ha mindegyik szemét módon viselkedett Veled, talán el kellene gondolkodni, hogy miért? Esetleg benned van a hiba?

3. Van egy unokatesóm, mindenben a rosszat keresi, amióta elvált (már vagy 15 éve) nem talál párt magának, mert semmi nem jó neki.

4. Ne általánosíts! Azért mert Te nem találtál normális nőt, még léteznek!

2009. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/149 anonim ***** válasza:
97%

Jaj, csak 21 vagy. Annyi idő áll előtted.

És igenis vannak rendes nők, még ha ezt sokan nem látják be.

A férfiak is szemetek, de belőlük is van jó.

Ez emberfüggő, ki milyen, semmi köze a neméhez.

2009. dec. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!