Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek manapság "mesebeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek manapság "mesebeli hercegek"?

Figyelt kérdés
Létezik olyan férfi, aki egyszerre gyengéd, megértő, gondoskodó, jóképű, határozott, kedves, romantikus és hercegi tulajdonságokkal rendelkezik? Egyáltalán létezik olyan férfi, aki IGAZÁN tud szeretni egy nőt és ezt ki is tudja mutatni érzelmekkel, szavakkal, gyengédséggel?
2009. dec. 27. 12:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

naiv vagy. ha nagyon szemét lennék, akkor most találkoznék veled és elmesélnék egy-két kitalált történetet stb. stb.

de elvette a kedvemet az a tudat, hogy te nem a tökéletes belsőt keresed, hanem a tökéletes anyagi hátteret (elsősorban), /vagy fel sem tűnt fel, hogy kérkedtem a szakmámmal és a családommal kapcsolatban?/

Nem vagyok orvos, és nm orvos családból származom.

2009. dec. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ott rontottad el, hogy embereken és bálnákon is szeretnél segiteni. :-) Mellesleg egy pillanatig se vettem be, amiket összehordtál. E-mailt azért szerettem volna irni, mert értékelem a humort. Annyit hittem el az egészből, h szeretnél beszélgetni. Ez csalódás volt :D
2009. dec. 27. 14:05
 13/16 anonim ***** válasza:

Off: Én orvos leszek, orvos családból származom, azért itt se fenékig tejfel az élet...

1 hónapja megismertem egy lányt, és eddig örültem, ha hetente 1x tudtam látni, most vizsgaidőszakban pedig nem tudom, hogy mi lesz :S Afrikába nem mennék ki, mert volt ott egy ismerős, és maláriásan jött vissza :P


On: Szerintem sok általad említett férfi van, csak az a baj, hogy ők is emberek, és sajnos nekik is vannak problémáik, mindennapi gondjaik, így néha előfordul, hogy csak 99%-ot tudnak nyújtani a lánynak, aki mindig 110%-ot vár el...

2009. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
14:00 vagyok. Ja és a kor sem teljesen igaz. 21 vagyok :)
2009. dec. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Az én barátomban megvannak a felsorolt tulajdonságok, és imádom ... DE ő se tökéletes, ahogy senki más se, egymás felé mégis megpróbáljuk a lehető legtöbbször a legjobb arcunkat mutatni ... szerintem ez lenne jó 1 kapcsolat lényege
2010. jan. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen férfi! Felfoghatatlannak tűnt, hogy ilyesmi létezik, de mégis... Életem legnagyobb (volt) szerelme is ilyen...
2010. jan. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!