Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A biblia miért 'tiltja' a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biblia miért 'tiltja' a homoszexualitást?

Figyelt kérdés

2014. máj. 19. 16:19
 81/93 anonim ***** válasza:
16%

Előző hozzászóló!


Az írásod megfogalmazása és szerkezete számomra érthetetlen katyvasz. Amit ki tudtam silabizálni belőle, az az, hogy én voltam olyan kapcsolatban, ahol kihagytuk a szexualitást és annál szebb, tartósabb érzéseket azóta sem tapasztaltam. Ez az én válaszom arra amit a katyvaszból megértettem!

2014. máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/93 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem hozzászólóval...írjál már normálisan!!!! -.-
2014. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 anonim ***** válasza:
29%

Az ekezetek hianyan es az esetleges felregepeleseken kivul nem tudom mit nem ertesz rajta, de mjndegy


en is hasonlo kapcsolatban vagyok jelenleg, ugyhogy szamomra sem idegen a dolog. 3nnis erzekelem, hogy az erzelmi hattere sokkal melyebb mint barmelyik masik kapcsolatomnak...de ez nem a szedualitas hianyanak koszonheto! Oke, amig mas kapcsolatokban a harmadik randin, vagy mittudomen, fel ev utan van szexualis elet, ugy nalu k 3 utan sincs, es ez megadja azt az elonyt, hogy tobbet beszelunk, jobban ismerjuk egymast...

de egy hazassagban mar tul vannak az ismerkedesi szakaszon... ugy ertem jo esetben ul vannak rajta... ugyhogy nemhogy amkapcsolat karara menne, de a szexualitas inkabb fejlesztene a hazaspar kapcsolatat! A szexualitas hianya az ismerkedesben segit, nem a kapcsolat fenntartasaban, vagy a fejleszteseben! Ezert hibas az elgondolas, miszerint egy hazassagban jo dolog amszexet csak utodnemzesre hasznalni

2014. máj. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 anonim ***** válasza:
34%
hát ezt már el sem olvastam :D
2014. máj. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/93 anonim ***** válasza:
100%
Ez mondjuk mar eddig is jellemezte a vitatokat..
2014. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/93 anonim ***** válasza:
21%

Lehet ez a kérdés oka? Válasz CSAK!


Ahogyan egyesek válasza is érthetetlen.

2014. máj. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 anonim ***** válasza:
100%
jolvan, kulturkeresztenykek, akadjatok csak fenn az ekezeteken:DD
2014. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 anonim ***** válasza:
100%

A Biblia válasza:


[link]


[link]

2014. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 anonim ***** válasza:
19%

Én csak 1 miatt örülök, hogy ennyi eltévelyedett ember van, akik a homoszexualitást erénynek tekintik, ez pedig az, hogy annál több hely marad a mennyországban.


Már csak 1 dolgot szeretnék tudni, akkor ki az akire vonatkozik az a parancs, hogy "Ne paráználkodj!"?


Mert hát arról nem kell vitát nyitni, hogy a házasság fogalma mit jelent a Biblia értelmezése alapján, mert hát egyértelműen egy férfi és egy nő kapcsolata van benne.


De komolyan, akkor ki ne paráználkodjon, ha a homoszexualitás legális cselekedet?

2014. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 anonim ***** válasza:
100%
lol, elég gyerekes elképzelésed van a mennyről :D
2014. máj. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!