Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Az kizáró ok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az kizáró ok ha egy fiú nem sportol?

Figyelt kérdés

Meg nincs sportos teste?

Jó itt most nem kövérre kell gonolni!


2009. dec. 29. 17:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem baj ha kiváncsi vagy.. De én jó szándékból mondtam amit mondtam.. Megszívlelhetnéd a tanácsom. :)
2009. dec. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Dehogyis :)

Az én barátom sem sportol :D

Sőt.. nem minden csak szereti a sportos pasikat.. Én például nem:)

2010. márc. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az lehet, de a nők nagy része szereti, és szerintem jobban is érzi magát egy srác, aki izmosabb és nem basztatják hogy kövér vagy túl vékony.
2010. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom kinek milyen tetszik,de egy fiu adjon magara ;),legalabb focizzon vagy szaladjon,nem muszaly gyurni,legyen formas feszes segge mert a nok szeretik,es sportolyon azert is mert egezszeges,mindenkinek van naponta egy felora ideje gondolom,en reggel szoktam tornaszni ahogy felkelek,hidegvizzel megmosakszom es utanna egy felora torna,egessz nap friss vagyok,nem azert mert most izmos akarok lenni,vagy az vagyok,egyszeruen mert jot tesz.
2010. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés mit keres a Szerelem Sex témakörben?

Akik itt kérdezik meg azoknak van agya?

2010. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Ricsi0503 válasza:

Ez tényleg csaj függő,bár nekem elég nagy hasam van ez a tipikus sörhas,ezen kívül átlagos testalkat de minden csajomnak a hasam tetszett a legjobban:):):)

(ez nekem is fura)

2010. márc. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

nem. én a túl izmos srácoknál már csak a kövéreket utálom jobban. egyáltalán nem lesz attól kövér vagy egészségtelen valaki, mert nem sportol. ha nem zabálsz gyorskajákat meg zsíros kajákat meg ilyen egészségtelen sz@rokat, és pont csak annyit eszel egy nap amennyi energiát el is használsz, akkor szerintem az pont jó. én barátom se sportol és nincs rajta semmi más csak egy nagyon kicsi minimális izom. persze így nem lesz kockahas meg semmilyen has meg izmos mellkas sem, de én azt utálom is.

21L

2010. márc. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
nem. de ne legyen egy folyós dagadt izé =D
2010. márc. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nekem pl.nem az számít,hogy sportol e a barátom.
2010. márc. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!