Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kene csinalnom ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kene csinalnom ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Olyan szarul vagyok...3 honapja osszejottunk a baratommal es imadom tenyleg de mar odaig jutottam hogy huhh..

Idekoltoztem hozzajuk(nem a sajat szuleivel el hanem keresztszuleivel akik nem rokonai) es a keresztapja egyszeruen folyamatosan szivat es megbant..Azt mondja o megakar engem is tanitani dolgokra,meg hogy ha ugyvan o akar most azonnal is megfoghatna es kirakhatna a haztol.Pedig semmi rosszat nem teszek,mindig probalok segiteni dolgokban vigyazok a gyerekekre is..Azt mondta ha ilyen zarkozott leszek fele tovabbra is akkor elfogja intezni hogy a baratom dobjon ki.Az a baja hogy mikor alaz vagy beszologat akkor nem szolok vissza hanem inkabb csendben vagyok.De en ilyen vagyok.Meg enem tudok igy poenkodni..nem ez a fajta vagyok :/ Igy hat mindig probalom ot elkerulni mert a beszologatasait nem tudok lereagalni..A masik hogy a baratomnak minden nap kell csinalnia valamit ezert nekunk nagyon nincs is idonk egymasra csak este..semmilyen programot nem tudunk csinalni mert azt mondjak szorjuk a penzt(ami amugy a sajatunk mert en kapom a csaladit ugye magamra meg dolgozni is fogok..m)szoval sajaz magunkat tartjuk el.De azert sokszor ures a huto es ezert is nekem szolt ma hogy nem fogja hagyni hogy a keresztfia ilyen keveset egyen,hogy en ehetek nyugodtan almat de a keredztfia nem fog.Tok kellemetlenul erzem itt magam :( Mar az is megfordult a fejemben hogy inkabb szakitok vele csak hogy vege legyen ennek az egesznek.Most mit tegyek? Tenyleg nem artottam nekik soha...18/L


2014. jún. 7. 23:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Jaa..meg az a masik problemaja,hogy en sosem megyek ki veluk beszelgetni,egesz nap csak a lakasba vagyok.De konyorgom..ha igy viselkedik velem akkor miert beszelgessek vele? Nincs semmi kozos temank.O csak szivatni tud,en viszont nem tudok visszavagni ezert ilyenkor jon a kinos eges...nagyon rossz.Semmi sem jo amit csinalok!
2014. jún. 8. 00:27
 12/12 anonim ***** válasza:
Te is tudod a választ. Kolonc vagy egy idegen család nyakán, sürgősen költözz el onnan. Ha olyan hűde önállóak vagytok, akkor fenn tudnátok tartani egy albérletet, ha meg nem, akkor mégiscsak a keresztszülők tartanak el titeket. Arról nem beszélve, hogy semmiben nem mondhatsz nemet a barátodnak, mert ha szakít veled, az egyenlő azzal, hogy azonnal "hajléktalan" leszel... menj el onnan.
2014. jún. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!