Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még időm kigyúrni magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még időm kigyúrni magam?

Figyelt kérdés

sajnos nagyon elcseszett gyerekkorom volt és fizikálisan nulla szinten álltam 19 éves koromig.semmit nem sportoltam,nem edzettem,csak otthon ültem egész nap és gépeztem,illetve tanultam.a szüleim mindenárom ebbe az irányba akartak terelni és kisebb koromban vert is édesanyám,ha nem ötöst kaptam a suliban.mindenféle más tevékenységtől elhatároltak.

aztán elkerültem egyetemre,kollégiumba és rájöttem,hogy mennyi mindenből kimaradtam,illetve mennyire esélytelen vagyok bármilyen párkapcsolatra.ennek okán elkezdtem edzeni konditeremben és saját testsúllyal is,valamint hihetetlen sokat kajálni.

ennek eredményeként 60-65 kilóról "feljöttem" 80 kilóra(188cm magas vagyok) 2 év alatt.

azonban most is hihetetlen soványnak látom magam.persze nem kövér akarok lenni,hanem izmos.

nincs rossz genetikám(édesapám egyébként súlyemelő volt),nagyon széles és izmos a vállam és most már van izom a karomon,mellkasomon,lábamon is,de ez nem elég úgy érzem.hozzáteszem semmi hasam nincs,ugyanolyan lapos,mint volt,csak jobban látszódnak az izmok az edzés miatt.

szerintetek van még időm?mármint kell legalább 2 év,hogy felszedjek 10kg izmot.már most is foglalt szinte az összes normális lány,addigra ez még inkább így lesz.ahogyan viszont most kinézek,továbbra sem kellek nekik(vékonyan).


2014. jún. 9. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
most komolyan?! szerinted mindenki lekötelezi magát addigra, vagy mi? egyébként meg ne csak külsőségekre adj!
2014. jún. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Idő van, nem kell attól tartani. Más kérdés, hogy akinek csak az számít, hogy mennyire kigyúrt vagy, maximum pár numerára lesz jó.


Nézelődj normálisabb körökben, ismerkedj. A múltad miatt lehet túl zárkózott vagy, plusz itt a szövegből önbizalomhiány jön le. Keresgélj, beszélgess, nem kell tőlük félni + nem feltétlen kell kapcsolat. Ne úgy gondolkodj, hogyha valaki nem lesz meg azonnal, akkor vége a világnak, csak élvezd a helyzeteket, az életet.

2014. jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1-2:


A külső közvetve is számít. A nők a belsőt is nézik, például az önbizalmat, magabiztosságot. De sok férfinak pont az hozza meg részben ezeket a fontos tulajdonságokat, ha olyan teste van, amire örömmel néz a tükörben. A külső hatással van a belsőre.

2014. jún. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!