Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hát 15 éves vagyok nem valami...

Hát 15 éves vagyok nem valami izmos. Hogy hogy tudnám úgymond "kigyurni magam"? Vagyis hát hasizom, bicepsz, tricepsz, csuklya, alkar, oldal izom. Vettem egy fekpadot is naponta 1-2 órát edzek de semmit nem használ.

Figyelt kérdés
2014. máj. 7. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
egy újabb felsőtestes szép fiú:D olvasd el a sárga kapszulát akkor lesz valamennyi fogalmad a dolgokról. úgymond kigyurni magad sok sok év
2014. máj. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tkodit ***** válasza:
Étrend+normális edzés (láb is!!!)+ alapvető ismeretek. Ezeknek mind híján vagy, szóval én is javaslom a Sárga kapszula című könyv olvasgatását.
2014. máj. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
És még én is az olvasást javaslom, mert neked egy könyvet kellene ide írni, de szerencsére megtette más.
2014. máj. 7. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 aikiboxer ***** válasza:
Soha nem voltam testépítő, ezért csak egy tipp, hogy kezdd el saját testsúlyos edzéssel. A fentebb említett sárga kapszula c. könyvből tedd rendbe az étkezésedet, mert az a legfontosabb itt is. Utána meg vedd meg / töltsd le a Fegyencedzés című könyvet és kezdd el csinálgatni. Elindulni ezzel is el lehet, és az első fél év után ha még jobban akarsz izmosodni, akkor elkezdesz súlyzókkal is edzeni.
2014. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!