Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretném kigyúrni magam....

Szeretném kigyúrni magam. Milyen kezdő fehérjéket ajánlatok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok.nagyon vékony.elegem van hogy szinte hajszál vékony vagyok.nyártol elkezdenék itthon gyúrni mert szinte minden gép megtalálható itthon.szeretnék fehérjét is szedni,és a zöld jumbora gondoltam.mint említettem nagyon vékony vagyok.szinte nem is nézek ki 18nak.ha nyár elején epkezdem inni a jumbot akkor kb nyár végére elfogy.szerintetek hogy fogok kinézni nyár végére.lehet valami bajom a jumbotol?azt honnan tudjam most hogy könnyen vagy nehezen fejlödő vagyok e?most olvasom a sárga kapszulát.

#Jumbo.fehérje
2014. ápr. 27. 20:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az jó, ha olvasod a könyvet, mert még nagyon nem vagy képben. Nincs kezdő fehérje, ráadásul a jumbo az nem fehérje, hanem tömegnövelő. Az alapvető különbség az, hogy a tömegnövelőbe tesznek egy raklap szénhidrátot a fehérje mellé. De neked ez jó lesz edzés után. A lényeg, hogy legyen tömegnövelő étrended is, nem egy tépkiegen fog múlni a formád. A napi össz-tápanyag bevitel számít.
2014. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Táplálékkiegészítőre goldoltam.akkor nem ilyen kell.esetleg tudsz jo táplálékkiegészítőt ajánlani számomra?
2014. ápr. 27. 21:03
 3/16 anonim ***** válasza:
De ilyen kell edzés után. Én is tákiegekről beszéltem, de kell tömegnövelő étrend is. A szilárd kaja az alap és azt egészíted ki tápkieggel. A proteinpor és a tömegnövelő (pl jumbo) is tápkieg. A multivitamin is tápkieg. A kreatin is az. Érted remélem? A tápkieg egy nagy összefoglaló név és ezen belül vannak vitaminok, fehérjék, tömegnövelők, kreatinok, ízületvédők NO fokozók, aminosavak, stb.
2014. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akkor most te milyen tömegnövelőt ajánlasz?
2014. ápr. 27. 21:17
 5/16 anonim ***** válasza:

A jumbo pl jó lesz neked, de én inkább a sárgát ajánlom, vagy az MHN gainert, az árban is jobban megéri.

Vagy veszel külön proteint (pl Myprotein impact, MHN whey, scitec 100% whey professional, Biotech nitro pure whey, stb) és ahhoz teszel edzés után gyors szénhidrátot.

2014. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Erre goldolsz? [link]
2014. ápr. 27. 21:28
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen, ez árban és minőségben is egy jó tömegnövelő.
2014. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor szerimted ezzel vagy a jumboval érnék el először eredményt?
2014. ápr. 27. 21:36
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem érted. Ugyanazt érnéd el, csak így anyagilag is jobban jársz és nem ettől fog függni a fejlődésed, hanem az egész napi össz-tápanyag beviteledtől.

A tömegnövelő az nem egy csodaszer, nem varázspor, hanem sima kaja. A szervezenek mindegy, hogy te a napi tápanyag mennyiséget csak szilárdból viszed be (értsd. pl csirke, rizs, zöldség, stb) vagy egy része tápkiegből származik. A lényeg, hogy meglegyen.

2014. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 *Glissade* ***** válasza:
Mit olvastál a Sárga kapszulában?;)
2014. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!