Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, mikor hagyjátok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mikor hagyjátok már abba az önsajnálatot és kezdtek el FÉRFIKÉNT viselkedni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 21:35
 51/93 anonim ***** válasza:
# 50: Az ilyeneket hívják úgy, hogy nyelvtan-náci. Egy félregépelés és már megy is a flamewar.
2014. jún. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 A kérdező kommentje:

47: Az tényleg szép. :) Jól mutatna a szobámban.


74%-os, bocs, ha fáj az igazság. Ez van. Én 40 évesen sem fogok rinyálni, ahogy eddig sem tettem. Csak az oldal nem a nőgyűlölő rinyaP-I-C-H-Á-K.hu hanem gyakori kérdések. És nem értem, hogy miért nincs ezekben az emberekben annyi intelligencia sem, hogy megnézze az előző adott kérdésekre a válaszokat.

Mert ha ő teszi fel, totál névtelenül, akkor változik valami? Nem.

Arról had ne kelljen már beszélnem, hogy tényleg tényleg tényleg, ha valakivel sorozatban ugyan az történik, azért nem a környezete a hibás, hanem saját maga. Ez az, amit nem vagytok képesek elfogadni. Ettől vagytok hisztisek, változtatni nem változtattok és csodálkoztok, hogy nahááát. Miért történik még mindig ugyan az? Miért vagyok még mindig boldogtalan?? Ezért.

2014. jún. 21. 22:08
 53/93 A kérdező kommentje:
50: Nem állítottam be magam műveltnek, legműveltebbnek végképp nem. Csak a többséggel ellentétben LOGIKUSAN gondolkozom. Mi az, hogy villalakó?
2014. jún. 21. 22:09
 54/93 anonim ***** válasza:
Azért vagy boldogtalan mert 40 éves korodban még a gép előtt ülsz,semi másért.És csak hülyén tudod osztani az észt ami neked nincs.
2014. jún. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 anonim ***** válasza:

Ja, így már tudom is, hogy ki vagy. El is hagyom a kérdést. Nincs kedvem idegbeteg, skizofrén, pszichopatákkal vitázni.


Adieu!

2014. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/93 A kérdező kommentje:
Ezek a találgatós, személyeskedős válaszok a legédesebbek. :)))
2014. jún. 21. 22:12
 57/93 A kérdező kommentje:
56- Jaja, pontosan tudod, hogy ki vagyok. ;)
2014. jún. 21. 22:13
 58/93 anonim ***** válasza:
40 évesen nem a neten kellenne a boldogságod keresni.Főleg hogy trollok,kanosak és olyan kekckedő némberek vannak itt mint te.
2014. jún. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/93 A kérdező kommentje:
ezt a 40-évest honnan szedted? Mellesleg állati boldog vagyok, köszönöm, hogy érdeklődsz. :)
2014. jún. 21. 22:16
 60/93 anonim ***** válasza:
Ilyenkor amikor a mai nőket látom, ilyen nagy önbizalommal észt osztani mindig eszembe jut az a gondolatom, hogy mennyit változott a világ az elmúlt pár évtizedben. 150 éve még nem ülhettek a nők a családi asztalhoz enni, sőt egyes országokban a mai nap sem a férfiakkal ebédeltek a közel keleten. Másik helyeken, ugyan ebben az időben meg igencsak kinyílt a csípájuk. Lehet, hogy 100 év múlva a férfiak fognak csadorban sétálni az utcán.
2014. jún. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!