Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, mikor hagyjátok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mikor hagyjátok már abba az önsajnálatot és kezdtek el FÉRFIKÉNT viselkedni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 21:35
 71/93 A kérdező kommentje:
Szóval olyan pasi vagy, aki itt rinyál naphosszat és a nőket hibáztatja a sikertelenségéért? Mert akkor ja, személyeskedő veled szemben a kérdésem.
2014. jún. 21. 22:31
 72/93 anonim ***** válasza:
Nem jó kedvetekből? Akkor tegyetek valamit!
2014. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/93 anonim ***** válasza:
De amúgy igaza van a kérdezőnek!
2014. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 anonim ***** válasza:
A ravaszos asszociációmról eszembe is jutott egy számomra kedves dal. http://www.youtube.com/watch?v=lMND5gjlIHw&feature=kp És még valamilyen szinten illik is ide.
2014. jún. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/93 A kérdező kommentje:

Egyelek meg. :*


Elárulom, hogy az elsők között vagyok, mikor itt valaki segítséget kér, akár csajozás akár más miatt, szívesen segítek mindenkinek. Olyan tanácsokat adok, amire az illető még csak nem is gondolt, mert bele van süppedve a helyzetébe, ki kell onnan rángatni. Van, hogy önbizalmat növelek, mert miért ne, nem írom senkire, hogy ronda vagy ilyesmi.

Aztán jönnek a már jól ismert roll válaszok és így legyek kedves? Minek? Miért? Nincs haszna. Ha valaki nem értelmes annyira, hogy változtasson a sorsán, az meg is érdemli.

2014. jún. 21. 22:35
 76/93 A kérdező kommentje:
Lehet továbbra is támadni, trollok mindig is lesznek, meg olyanok is, akiknek nem fejlődött ki az érzelmi intelligenciája, de attól még igazam van. Ezt az is bizonyítja, hogy ha nem lenne, most nem kötöttetek volna belém. ;)
2014. jún. 21. 22:37
 77/93 anonim ***** válasza:
Figyelj valamien téren igazad van,én azért szólök fel mert sokan nem tehetnek róla,és ez ezért személyekedés.Én nem sajnáltatom magam,mert abból elég volt,egyszerűen most fent vagyok és írok.De ennyi is volt.Szép estét mindenkinek.És gondolj arra nem mindenki tehet róla.Mert akinek nincs munkája nincs kersete és sok helyre kell pénz(nem mindenhova),sok szórakozóhelyre az mit csináljon.Akik meg párt akarnak azokban nincsen elég önbizalom,vagy túl sok rosszat tapasztaltak és megváltozott a szemléletük.
2014. jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/93 A kérdező kommentje:
Én is tapasztaltam rosszat, a szemléletem mégsem változott. Szórakozni pénz nélkül is lehet, nagyon jól. Nem tudsz meggyőzni. Mindenki a saját sorsának a kovácsa.
2014. jún. 21. 22:42
 79/93 anonim ***** válasza:
Nem is kell meggyőzni te is egy ember vagy és én is.Neked is megvan a világod és nekem is.
2014. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/93 anonim ***** válasza:

Csak úgy átfutottam, miről is volt szó.


Kedves kérdező!


Kérlek ne általánosíts, mert messze nem ilyen mindenki! Mégha árnyalja kicsit a képet a gyakorikérdések.hu nem feltétlenül reprezentatív összetétele...


Amúgy meg hajrá neked! Látom nem unatkozol :-D

2014. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!