Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, mikor hagyjátok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mikor hagyjátok már abba az önsajnálatot és kezdtek el FÉRFIKÉNT viselkedni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 21:35
 81/93 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszi, ez tényleg csak a GYK-s nyafihuszároknak szólt, oda kellett volna írom, ez az én hiányosságom, elnézést érte.
2014. jún. 21. 22:49
 82/93 anonim ***** válasza:
Hehe :-D
2014. jún. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 anonim ***** válasza:
2014. jún. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 anonim ***** válasza:
Ezzel a videóval kívánok segíteni a munkásságodon.
2014. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/93 KJUsul ***** válasza:

Kedves kérdező! Érdekes kérdés. Provokatív. Csak épp értelmetlen. Látszik, hogy szart se tudsz a férfiakról, már bocs. Ha férfi vagy, még rosszabb, mert akkor magadról se tudsz semmit.


Először is a "férfiként viselkedés" egy stereotípia. Minden időben mást tekintentek férfiasnak. Ma a kölyökképű, emos, tetkós, piercinges akármilyen vézna kis csútűányokat tekintik férfinak, akik megfektetnek minden lányt 9 éves kortól. Vagy éppenséggel kigyúrt gorillák tele bukszával, akkora bicepsszel, hogy nem tudják a telefont a fülükhöz emelni. Vagy valami simlis fehérgalléros bűnöző-politikus, aki degeszre keresi magát lóvéval.


A 70-es években az volt a férfi, aki 17 évesen elköltözött otthonról, dolgozott érettségi után, gmk-zott, melózott éjjel-nappal, és saját házat épített.


Még régebben megint más, és így tovább. Az önsajnálat mindig is sajátja minden férfinak, csak van aki könnyebben gyűri le, van aki nehezebben. Van aki szerencsés, van aki nem. Nyilván senki nem hibátlan. Aki egyedül van, biztos, hogy maga is hibás valamennyire. Kérdés csak az mennyire. Van aki jobban, van aki kevésbé.


Ugyanakkor a korszellem is jelentős tényező. A szégyenlősséget, az introvertáltságot ma valamiféle betegségként nézik, mint ami egyenes út az őrült lövöldözővé váláshoz. Bizony a csendeseknek, szégyenlősöknek, nagyon pici az esélyük, hogy megtalálják a boldogságot. És még ott van a szerencse tényező is. A véletlent még soha senki nem tudta kiiktatni a valóságból....

2014. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/93 KJUsul ***** válasza:

Ez a "mindenki a maga sorsának kovácsa" a legnagyobb idióta baromság, amit valaha, valaki mondott. Nem mondom el szerintem miléyen típusú emberek mondják ezt, mert ismeretlenül nem szokásom senkit megítélni, habár neked kedves kérdező, ez láthatólag nem okoz semmi gondot.


Nekem van egy sokkal igazabb, és jobb idézetem a fentinél: "Ne ítélj, hogy ne ítéltess!"

2014. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 A kérdező kommentje:

"Ne ítélj, hogy ne ítéltess!"


szemben:


"Ma a kölyökképű, emos, tetkós, piercinges akármilyen vézna kis csútűányokat tekintik férfinak, akik megfektetnek minden lányt 9 éves kortól. Vagy éppenséggel kigyúrt gorillák tele bukszával, akkora bicepsszel, hogy nem tudják a telefont a fülükhöz emelni. Vagy valami simlis fehérgalléros bűnöző-politikus, aki degeszre keresi magát lóvéval. "


Szép....

2014. jún. 25. 12:15
 88/93 KJUsul ***** válasza:

Nem értem a problémát. Amit idéztél, nem ítélet volt hanem leírás. Csak ki akartál ragadni valamit, vagy szövegértelmezési gondjaid vannak?


Akkor elismétlem. Leírtam a mai férfieszmény típusokat, aztán mellé tettem a régebbit is, hozzátéve, hogy minden korban más számít, modern szóval "trendinek".


Ma ezek. Máskor meg mások.

2014. jún. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 A kérdező kommentje:

Elítélted őket. Ezek nem férfi típusok. Ember típusok.

Nincsenek szövegértési gondjaim.

2014. jún. 30. 10:25
 90/93 KJUsul ***** válasza:

Mégis vannak. Nem embertípusok, nem férfi típusok, hanem eszmény típusok. Tetszik vagy sem, elismered vagy sem sem, a mai lányok többsége ezeklre a típusokra bukik, ezek a "menők".


Nem arról van szó, hogy midnenki ilyen, nem is arról, hopgy minden lány az ilyeneket kedveli, és nem is ítéltem el senkit, de tény, hogy az ilyenek a legnépszerűbbek manapság.


És ez sem ítélet, csupán ténymegállapítás. Maximum hozátehetem a véleményemet, hogy ezt rendkívül sajnálatosnak gondolom. Na, ezt már nevezheti ítéletnek, aki gondolja. Ez az én véleményem.


Nem hiszem mindenkinek kvarcbarnítottnak, vagánynak, gátlástalannak és nagyéletűnek kellene lenni. Az emberek nem egyformák, és nem értek egyet azzal, hogy bármilyen jónak is tűnjék az ideál, aszerint uniformizáljuk akár a nőket, akár a férfiakat, akár külsőre, akár belsőre. És igen, ez már ítélet.

2014. júl. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!