Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, mikor hagyjátok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mikor hagyjátok már abba az önsajnálatot és kezdtek el FÉRFIKÉNT viselkedni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 21:35
 61/93 anonim ***** válasza:
Mert kb egy 15 és egy 40 éves nő összkeveréke vagy, és ennek a megfáradt elkeseredett,kötekedős szintjén álsz aki ezt nyíltan nem mondja ki.Ha annyira boldog vagy vagy ha boldog vagy miért vagy itt,belekötve másokba.Tedd a két kezed össze hogy jó életed van,és ne mást baszogass.
2014. jún. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 A kérdező kommentje:

Ma is vannak ilyen helyek, el lehet menni oda nyugodtan, senki sem tart pisztolyt a fejedhez, hogy maradj itt és élj így. Sok sikert. :)

És szeretném elnézésedet kérni a boldog és sikeres nők nevében, hogy dolgozunk, mert egy fizetésből nem lehet egy családot fenntartani, plusz azért is, mert ha nem tesszük, akkor a fejünkhöz van vágva, ahogy itt is már többször, hogy csak a pénzt nézzük. Tényleg, találjátok már ki mit akartok.

2014. jún. 21. 22:21
 63/93 A kérdező kommentje:
62-es és te miért vagy itt? Szabad országban élek, nyugodtan nyilváníthatok véleményt. Nem az én hibám, ha érintve érzed magad. A személyeskedés pedig továbbra is szánalmas, erőtlen.
2014. jún. 21. 22:23
 64/93 anonim ***** válasza:
Megyek is, igaz pont az ellenkező irányba készülök. Tudok egy olyan helyet ahol sokkal barátságosabb és kedvesebb nők vannak. Igazi földre szállt angyalok.
2014. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 A kérdező kommentje:
Sok boldogságot :)))
2014. jún. 21. 22:25
 66/93 anonim ***** válasza:
Tudom ezt meg nagy F-el kellett volna írnom. Ezer bocsánat, ha sokáig tartott mire rájöttél, hogy a kis f miatt nem érted a mondatot.
2014. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 anonim ***** válasza:
Néha az angyalok is ravaszak!
2014. jún. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 A kérdező kommentje:
Szóval ha elmondom, miért vagy logikátlan, akkor támadsz. ahammmm.... Igazi jellem vagy. :)
2014. jún. 21. 22:27
 69/93 anonim ***** válasza:
Éppenséggel nem mindenhol vannak olyan helyek, tudom mert eljártam itthonról kimozdultam szó szerint mindent körbe járrtam és mégis opok,mert drog,pia,stb,a normális társaság otthon.Abban igazad van hogy nem lehet eltartani 1 fizuból egy családot,de örülj hogy te el tudtál menni,mert nem mindenki tud sőt a többség nem,és azok nem jókedéjből vannak otthon.Személyeskedek,mert te is személyeskedsz(nem velem,de személyeskedsz).Annyit mondok személyeskedő a kérdésed is,mert mint mondtam nem jókedvből ülünk itthon.
2014. jún. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 anonim ***** válasza:
Én sem ravasz nélkül járok. itt van velem mindig, csőre töltve. :)
2014. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!