Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy hülyeség lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy hülyeség lenne?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom, nem túl szép és nem is épp az esetem, de a legjobb barátom. Nagy hülyeség lenne megkérdezni tőle (persze személyesen) hogy megcsókolhatom e? Egyetlen egyszer csókolóztam még egész életemben, annak is már több éve és most hogy alakulóban van egy kapcsolatom nem emlékszek már semmire hogy milyen is egy csók, és nem azzal a lánnyal szeretném ezeket az "emlékeket fel eleveníteni" mert pontosan ezért nem tudtam még megcsókolni, mert félek a vele való elso csóktól. Ezért gondoltam arra hogy esetleg ez a barátom tudna segiteni nekem. Kérlek segítsetek, nagyon hülye ötlet?

Ha igen akkor adjatok valami ötletet hogy hogyan tudnám leküzdeni az elso csóktól való félelmemet azzal a lánnyal akibe szerelmes vagyok.

18/F



2014. jún. 24. 13:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
úristen, tönkretennéd a kapcsolatodat a legjobb barátoddal, csak azért mert félsz egy csóktól? Fiúk, neee, légyszi, legyél kicsit bátrabb, és ne tedd tönkre a baráti kapcsolatod! Menni fog az az alakulóban lévő lánnyal is, hidd el! :)
2014. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egy ilyen dolog tönkre tenné a barátságot? Akkor is ha elmondom neki az egészet hogy miért kérem ezt tőle? Tud mindenről azzal a lánnyal kapcsolatban akit szeretek, nagyon sok mindenben segített már vele kapcsolatban.
2014. jún. 24. 13:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek, majd az új barátnőddel belejössz, de ezzel elronthatod két kapcsolatodat is.
2014. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval..ne tedd tönkre a barátságotokat. nincs mitől félned,minden jönni fog magától,így meg még gyorsabban hogy már egyszer csókolóztál.. :)
2014. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És képzeld el az új lány helyzetét: éppen összejönne egy sráccal, erre kiderül, hogy a srác közben más lányokat csókolgat. Nálam ezt nem tudnád kimagyarázni...
2014. jún. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezzel az ötlettel mind a két kapcsolatot elronthatod. Amúgy is mi nagy dolog van egy csókban. Megy az ösztönösen.
2014. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Erről nem tudna senki, kettőnkön kívül, mármint csak én meg a legjobb barátom akivel ezt az egészet gondoltam. Nagy ügynek meg azért nagy ügy, mert már nagyon régen szerelmes vagyok abba a másik lányba (3 éve), de mikor valahonnan megtudta elmondta nekem hogy nagyon kedvel, de csak mint barátot, aztán vagy egy fél éve, mondta hogy kezd ő is érezni valamit irántam ami már több a barátságnál, viszont varni szeretne még ezzel mert nem szeretné hogy gyerekes hülyeségek miatt mennyen tönkre egy jó barátságból kialakult kapcsolat, mert ahhoz túl fontos vagyok neki és nem akar elveszíteni, viszont én már nem tudok tovább várni, túlságosan szeretem őt, viszont megcsókolni nem merem, pont azért amit a kérdésben is leírtam, viszont úgy gondolom másképp nem tudnék előrébb jutni a dologgal csak ha megcsókolom. A múltkorában itt volt mit sokszor, a szobámban elkezdtünk hulyéskedni, aztán valahogy úgy jött a dolog, hogy az ágyamon feküdtünk (máshova nem nagyon tudunk még leülni sem mert egy darab szék van csak a szobámban meg az ágyam) és ugye ahogy ott feküdtünk én hanyatt feküdtem ő félig rajtam szintén hanyatt, és a fejünk pont egymás mellett, mikor egymásra néztunk meg akartam csókolni de féltem, mikor hazament viberen mint minden este akkor is beszélgettünk és leírtam neki hogy legszívesebben megcsókoltam volna, erre írta hogy ő is gondolkodott rajta és megint leírta hogy még várni akar és azt is hogy miért akar várni (ugyan az az indoklás mint korábban ), utana megkérdeztem hogy mit csinált volna ha megcsókolom, azt írta hogy visszacsókolt volna, de azóta is felek megtenni holott lett volna rá lehetőségem. Ezért gondoltam arra amit a kérdésben is leírtam hogy ez az egész talán változtatna a helyzeten.
2014. jún. 24. 13:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Megsértődne a lány barátod h ri**ncnak nézed!!!
2014. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Hanariko ***** válasza:
Nem kell ennyire ráparázni egy csókra, akkor se, ha régen csókolóztál, és akkor sem, ha még soha életedben nem csókolóztál volna. Ha szerelmes beléd az a lány, nem tudjátok elrontani a csókot szerintem. Nem tudom, Ő csókolózott-e már, de ha szeret Téged, akkor ebből nem lehet gáz, ha mondjuk tegyük fel mégsem lenne olyan tökéletes az első csók. Viszont ha az kiderül, hogy megcsókoltál mást még ha csak gyakorlásképpen is, az szerintem nagyobb gáz. Gondolj csak pár szappanopera jelenetre, ahol szintén felmerül ez a para, ott is kiderül, és sokkal nagyobb kiakadás van belőle, mintha normálisan ment volna minden.
2014. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Itt nem kimondottan a csók maga a legnagyobb gondom, hanem az önbizalom, és úgy gondoltam hogy ez talán javítana azon is...
2014. jún. 26. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!