Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy hülyeség lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy hülyeség lenne?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom, nem túl szép és nem is épp az esetem, de a legjobb barátom. Nagy hülyeség lenne megkérdezni tőle (persze személyesen) hogy megcsókolhatom e? Egyetlen egyszer csókolóztam még egész életemben, annak is már több éve és most hogy alakulóban van egy kapcsolatom nem emlékszek már semmire hogy milyen is egy csók, és nem azzal a lánnyal szeretném ezeket az "emlékeket fel eleveníteni" mert pontosan ezért nem tudtam még megcsókolni, mert félek a vele való elso csóktól. Ezért gondoltam arra hogy esetleg ez a barátom tudna segiteni nekem. Kérlek segítsetek, nagyon hülye ötlet?

Ha igen akkor adjatok valami ötletet hogy hogyan tudnám leküzdeni az elso csóktól való félelmemet azzal a lánnyal akibe szerelmes vagyok.

18/F



2014. jún. 24. 13:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Amugy csak a barátomtól fèlek hogy mit szólna hozza (bár közel sem annyira mint a másik lánnyal a csóktól) a másik lány véleményétől annyira nem, mert ő is mondta hogy mivel még várni akar amit mondott, hogy érjünk egy kicsit, elmúljanak a gyerekes hülyeségek (legalább is a nagy részük) hogy addig ki kellene élnem magam, mert hogy pontosan tud ő is rólam mindent mint ahogy én is róla, így tudja hogy nekem még igazából nem is volt szinte semmilyen kapcsolatom. Neki volt már 2 komolyabb kapcsolata is. Így az ő véleményétől nem félek, mert hogy ő is mondta hogy ki kellene élnem magam mire egymás mellé kerülünk.
2014. jún. 26. 22:57
 12/12 Hanariko ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, ez a kiélés szerintem olyan hülyén hangzik. Ha nem érzed hogy élni akarsz, csak "kéne", az nem jó. Egyáltalán NEM KELL. Legyél azzal akivel akarsz, és ne smárolgass mással csak azért, hogy önbizalmad legyen. Sőt, ha tudja a leendő barátnőd, hogy nem volt még kapcsolatod, biztos nem várja el, hogy azonnal csókkirály legyél. Vele építsd az önbizalmad, ne mással.
2014. jún. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!