Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben is gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben is gáz lenne összejönni a barátnőm volt pasijával?

Figyelt kérdés

2 éve megismertem egy srácot,a legjobb barátnőm volt pasijának(azóta szakítottak ) a legjobb barátja.

Tavaly nyáron egész végig négyesben lógtunk,volt,hogy kicsit bepiálva többször csókolóztunk,sokszor hazakísért.Mindketten tetszettünk egymásnak,de végül nem lett belőle semmi.


Aztán ősszel megismerte az egyik barátnőmet.Vele összejöttek kb februárban.(Közben nekem is volt barátom.) Együtt voltak 3 hónapot,majd a barátnőm kidobta a srácot,rájött,hogy nem szereti és soha nem is szerette.


Az utóbbi időben megint jóba lettünk a sráccal,sok dolgot megbeszélünk. Egyre több közös vonást veszünk észre egymásban,még az exeink is ugyanúgy dobtak ki minket.. És úgy érzem,hogy kezdem megszeretni megint ezt a srácot,de bennem van az a dolog,hogy ˝barátnő pasija tabu˝.


Igazából a lányt nem is nevezném barátnőmnek,csak havernak.Még 1 éve sincs,hogy megismertem,havonta kb kétszer beszélgetünk,de már vagy 1 hónapja nem beszéltünk,mert mostanság nagyon megváltozott,kicsit átment ribiskedős stílusba..


Szóval szerintetek így is gáz lenne? Mert végül is először nekem tetszett a srác,a barátnőm pedig ezt nagyon is jól tudta,mindig neki mondtam a fejleményeket.Plusz a kapcsolatuk alatt nem is szerette,és még ő is szakított,szóval így nem lenne annyira durva szerintem.

Véleményetek?


17L


2014. jún. 24. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Te már két évvel ezelőtt is ribi voltál úgyhogy szerintem egy iylen színvonalú társaságban azt csinálsz amit akarsz
2014. jún. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem lenne gáz. a barátnő pasija tabu, de nem a barátnőd, és köztetek már előbb volt valami, mint hogy összejöttek :)
2014. jún. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem nevezném magam ribinek,de köszönöm a kedves szavakat. :)
2014. jún. 24. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!