Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi van? Mit akarhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? Mit akarhat?

Figyelt kérdés

A történet röviden:

Van egy osztálytársam aki egy ideje nagyon jó barátom is. Egy nap megcsókolt majd újra és újra.... Ez majdnem egy hónapig tartott. Aztán azt mondta hogy ad 2 hetet hogy szakítsak a barátommal. Elmondtam hogy ok de ez nem megy ilyen egyszerűen mert hát a szüleim nagyon beleszólnak mindenbe és nagyon kedvelik a srácot... Kb egy hónapig nem beszéltünk aztán újra megcsókolt. Megkérdeztem mit akar. Azt mondta hogy szeretne többet is de a szíve másfelé húz. Pár hónap múlva ismét találkoztunk és újra megcsókolt (immár szingliként) és lefeküdtünk...

Azóta másképp viselkedik annak ellenére hogy azt mondta nem szerelmes...Akkor miért keres? Miért akar látni? Időközben kiszeretett abból a lányból is.

18/L

ő 19/F


2014. jún. 26. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Rántotthúsos szendvicset.
2014. jún. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ingyenkör vagy neki. Én látom, te mért nem?
2014. jún. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már megkapta amit akart nyugi. Persze azért biztos benne lenne még 1-2 körben. :)
2014. jún. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
..."nem megy ilyen egyszerűen merthát a szüleim nagyon beleszólnak mindenbe..."->ez most komoly?
2014. jún. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen. Teljesen gyerekként kezelnek. Úgy gondolják hogy nem a szerelem a lényeg hanem az érdek.
2014. jún. 26. 12:41
 6/6 Költőnő? ***** válasza:
S miért nem állsz a sarkadra ?
2014. jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!