Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas vagy alacsony lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas vagy alacsony lányok?

Figyelt kérdés

Azt már tudom, hogy a pasik többsége imádja az alacsony, 155 cm körüli lányokat..

Én viszont mindig is magas voltam... értem itt a 173 cm-re..

Ti hogy vagytok vele?.. Nem érzitek cikinek, ha a barátnőtök majdnem akkora mint ti?

Hosszú lábaim vannak és vékony is vagyok. Nemtudom.. Vannak lányok akik szeretnek magasak lenni és általában a picik is örülnének egy min. 160 cm-es magasságnak, de én utálom... Sosem szerettem magas lenni, nem tudom miért, de idegesít. Jobban szeretitek az alacsony lányokat, mint a magasakat?



2014. jún. 29. 19:14
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Én általánosban is mindig a legmagasabb lány voltam... Sőt.. a legtöbb fiúnál is magasabb voltam, mivel a többség 8. után kezdett nőni.. Imádom, ha olyan pasikkal beszélek akik 190 cm fölött vannak:Dd Jó érzés, hogy vannak még nálam magasabbak is:3 aza baj, hogy a legtöbb fiú, akivel találkozgatok, 180 alatt van.. én meg annyira imádom az ilyen cuki dolgokat -> [link] és ez egy 180-as fiúval nem menne >< lehet, hogy én vagyok a dilis, dehátna...:s:c
2014. jún. 29. 19:40
 12/35 anonim ***** válasza:
Nem vagy dilis, neked ez tetszik. Majd találsz olyan fiút aki 190 felett van.. sokan vagyunk.
2014. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg dili :)

Ha valakivel jó csókolózni, odabújni, az nem attól jó, hogy magasabb-e vagy mennyivel magasabb :D

2014. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
írj rám kérdező velem menne :D kevés magas lány van sajnos nekem meg ez a bajom de hát majd csak összejön valaki.Nekem az is tetszene ha nálam magasabb :P ismerek is egy 185 cm magas lányt ő 14 éves szóval te még jó vagy :D
2014. jún. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Nekem nem mindegy, hogy mekkora akivel csókolózok.. :DD Szerintem enyhén égő lenne, ha a lánynak kéne lehajolnia hozzá, de sajnálom, hogy neked nem tetszenek az igényeim:DDD és egyáltalán nem ugyan olyan... Ha sétálok a barátommal, ne azt kelljen már éreznem, hogy egy barátnőm, vagy az öcsém kezét fogom:DD ha hozzábújok, nem a fejét akarom lefejelni, hanem a szívverését érezni. *-* meglehet hogy dilis vagyok, de még mindig jobb, hogy az az elvárásom, hogy magasabb legyen a barátom, minthogy az, hogy min. 17 cm-es farka legyen............
2014. jún. 29. 19:48
 16/35 anonim ***** válasza:

Én 152 cm vagyok 16 évesen (s nem úgy ki, hogy a jövőben nőni fogok -max. 1-2 centit-). Igaz, szeretek alacsony lenni, de azért amikor a suliban szívatásból engem kérnek meg, hogy nyissam ki az ablakot, miközben tudják, hogy nem érem el az azért hát na..

Nézd a jó oldalát: te legalább eléred az ablak kilincsét, a konyhában a szekrényeket, nem gyereknadrágot kell hordanod és minden asztalt felérsz. :D

2014. jún. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Na eddig tartott a szimpátiám, bújj el zsiráf!
2014. jún. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
kedves Jaguar_Warrior kezdjük azzal, hogy nem értem a problémád:d Nem a te kommentedre reagáltam. A másik, hogy nem tehetek róla, hogy alacsony vagy. Egyébként meg miért lennék zsiráf, te fas*fej?:D Már ne haragudj, de ha odafigyeltél volna biológia órán általános iskolában, tudnád, hogy a zsiráfoknak a nyakuk nyúlt meg, nem a testük. De szerintem még egy szerencsétlen állatkerti zsiráfnak is több esze van mint neked:) Örülj ha találsz magadnak barátnőt, ne azon gondolkodj milyen lányokat fogadnál el, mert ennyi intelligenciával csoda ha valaki szóba áll veled. :D Puszi.
2014. jún. 29. 20:07
 19/35 anonim ***** válasza:
nem talál pont ezért van itt egész nap
2014. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Meglehet. :DD
2014. jún. 29. 20:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!