Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas vagy alacsony lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas vagy alacsony lányok?

Figyelt kérdés

Azt már tudom, hogy a pasik többsége imádja az alacsony, 155 cm körüli lányokat..

Én viszont mindig is magas voltam... értem itt a 173 cm-re..

Ti hogy vagytok vele?.. Nem érzitek cikinek, ha a barátnőtök majdnem akkora mint ti?

Hosszú lábaim vannak és vékony is vagyok. Nemtudom.. Vannak lányok akik szeretnek magasak lenni és általában a picik is örülnének egy min. 160 cm-es magasságnak, de én utálom... Sosem szerettem magas lenni, nem tudom miért, de idegesít. Jobban szeretitek az alacsony lányokat, mint a magasakat?



2014. jún. 29. 19:14
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Beléd szerettem!!! :)

Cipő nélkül 189 cm vagyok. Cipővel már 190 cm, így jó :)

2014. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Hahi:Ddd aranyos vagy:)
2014. jún. 29. 20:21
 23/35 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem is keresek senkit és különben is legyen az én dolgom hol lógok. Bármilyen hihetetlen de gyakorin nem mindenki sír állandóan barátnő után. :)


Azon akadtam ki kissé, hogy a magasságod miatt problémázol majd közlöd, hogy 180 alatt nem tekintenél oly módon férfinek senkit.

Elhiszem, hogy a magas srácok tetszenek, nincs is ezzel semmi baj, de nem kell erről kisregényt írnod, keress akkor magas fiút ilyen egyszerű.

Komolyan nem értem mi értelme van a kérdésednek.

Na puszi. :)

2014. jún. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Megmondtam, ilyen intelligencia szinttel nem is várom hogy megértsd:)
2014. jún. 29. 20:27
 25/35 anonim ***** válasza:

"de még mindig jobb, hogy az az elvárásom, hogy magasabb legyen a barátom, minthogy az, hogy min. 17 cm-es farka legyen......"

Leméred? :D Vagy ismerkedéskor rákérdezel, és ha kisebb, akkor már nem is találkozol vele többet?

Nekem is vannak elvárásaim. De nem ilyenek. Hanem pl. hogy érezzem vele jól magam, hasonlóak legyen az elvárásaink egymástól, az élettől. Ezek szerintem sokkal fontosabbak, mint a centik.

2014. jún. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Ja és az ne nagyon írogasson intelligencia szintről, akinek ez a kritérium, hogy hány centi a srác far_a.
2014. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
ÉDES ISTENEM:DDDDddd Mennyi buta ember van itt. ÉRTELMEZZED MÁR A SZÖVEGET KÖNYÖRGÖM. Pont arról beszéltem, hogy nem az érdekel hány cm egy pasi farka:DD sokeszedvan. Ki mondta, hogy nekem az a legfontosabb, hogy milyen magas? Az a legfontosabb, hogy megbízzon bennem, érezze jól magát, ne verjen át, stbstbstb. De azért megbocsáss, de szerintem én döntöm el milyen fériakkal akarok komoly kapcsolatot és ha ez engem zavar, akkor zavar és kész. :D Maradj nyugton a helyeden. Jó buta lehetsz te is. Nem értem hogy lehet egy ilyen mondatot félreérteni. Itt már nagyobb gondok vannak mint az előző kedves úriembernél.
2014. jún. 29. 20:39
 28/35 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg félreolvastam, bocsi :D

De a stílusod akkor sem szimpatikus.

Nyugodtan keress magas fiút, nincs is ezzel semmi gond. De hogy 180 cm, vagy 190, vagy 200 az szerintem már tök mindegy.

2014. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

"én döntöm el milyen fériakkal akarok komoly kapcsolatot és ha ez engem zavar, akkor zavar és kész."

Akkor pedig fogadd el, hogy a srácok is eldönthetik milyen magas lányt akarnak.

Bírom amikor olyan valaki oktat ki az intelligenciáról aki "cikinek" talál ezt meg azt. :)

2014. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Megesik:) Szókimondó vagyok, nem tartom magamba a véleményemet.. :D De azért felidegesíti az embert, ha pont azt akarja megmagyarázni, hogy nem a fa*zimádó 2014-es tömegpéldányok körébe tartozik, valaki mégis a fejéhez vágja, hogy a pasi farkának a mérete a legfontosabb neki, mikor teljesen az ellenkezőjéről beszél. Az érdekel a legkevésbé, hogy az illetőnek mekkora a berendezése.. Az sem zavarna túlzottan, ha nem lenne neki... Megoldható máshogy is.. :DD A lényeg, hogy velem aranyos..
2014. jún. 29. 20:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!