Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas vagy alacsony lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas vagy alacsony lányok?

Figyelt kérdés

Azt már tudom, hogy a pasik többsége imádja az alacsony, 155 cm körüli lányokat..

Én viszont mindig is magas voltam... értem itt a 173 cm-re..

Ti hogy vagytok vele?.. Nem érzitek cikinek, ha a barátnőtök majdnem akkora mint ti?

Hosszú lábaim vannak és vékony is vagyok. Nemtudom.. Vannak lányok akik szeretnek magasak lenni és általában a picik is örülnének egy min. 160 cm-es magasságnak, de én utálom... Sosem szerettem magas lenni, nem tudom miért, de idegesít. Jobban szeretitek az alacsony lányokat, mint a magasakat?



2014. jún. 29. 19:14
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
56%
ti aztán olyan sötétek vagytok hogy éjszaka a pitbull mellétek harapna
2014. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Én is az alacsonyabb nőre voksolnék. Valakinek be fogsz jönni, de nálam nem az biztos.
2014. jún. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok... Utálok magas lenni, 165-170 cm körül lehetek 13 évesen... Én már csak azért imádkozok, hogy ennél magasabb ne legyek, így is én vagyok a legmagasabb lány a suliban és max. 5 fiú van aki magasabb, vagy még annyi se.
2014. aug. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Szoval..160cm az alacsony?... Akkor az en magassagom mi?

Nos akkor azthiszem en inkabb elasom magam. Gyorsan.

Amugy kerdezo, ne aggodj emiatt. En sokkal jobban orulnek neki ha ugy nonek mondjuk..20cm-t. Ami sajnos nem valoszinu.

A magas lanyok szepek.

2014. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
mindig is egy magas baratnőt akartam:) viszont elég ritka.:|
2014. aug. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!