Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 11honapja megismertem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11honapja megismertem egy fiut neten. Kulonleges, szeretem. Meg nem talalkoztunk. Annyi mindenen keresztul mentunk. Nekem ez igen komoly, beleszerettem. O mas. Van ennek jovoje? Reszemrol igen, csak valakivel volt mar ilyen? Tanacs kell, meg csak o.

Figyelt kérdés
15/L, o 18/F

2014. júl. 7. 01:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy ismerkedtem meg a párommal.
2014. júl. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Most mar azert talalkoznotok kene, es majd itt kiderul,hogy van - e kapcsolatnak jovoje vagy sem.
2014. júl. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
de igen, osszeszorul es jovoheten fogunk. eleg ertelmetlen, szerintem is, meglatjuk mi lesz, de egyaltalan nem biztos, hogy nincs ennek jovoje. nem 2 napja ismerem mar.
2014. júl. 7. 15:55
 14/22 anonim ***** válasza:
Figyu mondok neked valamit...tudom milyen ez tapasztalatból mondom.nem mondom hogy nincs jövője ne értsd félre minden benne lehet a pakliban.Lehet jól sikerül a találkozó...de az is lehet élőben beszélgetni sem tudtok majd.Mit jelent a netes kapcsolat csak írásban leveleztek vagy skypeoltok is?Telefon?Azért kérdezem mert ez már jobban árnyalja a képet de ha csak írtok egymásnak...érhetnek meglepetések.és nyilván nem csak a külsőre gondolok hanem arra írásban a neten mindenki bátrabb sokkal másabb arcát tudja mutatni.Igazából az élő találkozónál dől el minden...ha az jól sikerül meg van a közös hang lesz miről beszélnetek szimpatikus vonzó...akkor lehet jövője.Ne alapozz csak a netes kapcsolatra én azt mondom neked.Persze ha most ez jól sül el azt mondod nem volt igazam/igazunk de ha mégsem meglátod valóban a valóság nagyon más tud lenni...Én nem 11 hónapig leveztem valakivel talán 3 hónapig kb de rengeteget írtunk egymásnak km hosszú levelek mentek oda vissza és szinte naponta.Aztán élőben kiderült hogy nem tudunk mit kezdeni egymással.Ami online nagyon jó volt az a valóságban nem működött.Persze az is számít h első találkozásnál lehet félénk valaki...ha elsőre nem is klappol minden még lehet esélyt adni a dolognak.Pár találkozó után tudsz már többet szerintem...:)
2014. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Bocs de jót röhögtem... ez nem kapcsolat. Nem találkoztok, nincs köztetek fizikai érintkezés, nem tudsz belenézni a szemébe. Ez nem kapcsolat.


Mi a p...csért nem találkoztatok eddig? Ez így időpocsékolás.


Úgy mondom hogy én is neten ismerkedtem, így ismertem meg a férjemet is, de nem tököltem el ennyi időt csetelgetésre:D


A legtöbb amit vártam olyan 2-3 hónap volt, de még az is sok volt...teljesen fölösleges egymás idejét húzni. Beleéled magad, aztán ha valaha találkoztok, hatalmas csalódás is lehet belőle.


Csak mondom, hogy az esküvőre személyesen kell megjelennetek... már ha továbbra sem akartok találkozni. Látszik hogy gyerek vagy még, és fingod nincs egy igazi kapcsolatról.

2014. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Mikor elolvastam a kérdést és nem nyitottam meg azt hittem tudom ki írta. Aztán a korok segítettek, hogy nem. Én dettó ugyan ebbe a helyzetben vagyok a 11 hónap is stimmel, néha nem tudom elndönteni, hogy mit érzek a lány iránt de at tudom, hogy nem tudok továbblépni.


Tanács: Találkozzatok. Személyesen minden más. A monitor előtt sose fogod magadhoz ölelni.(mondom én...)

2014. júl. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
szia énis ugyanigy vayok pont ugyan igy és mi vasárnap talizunk és nagyon félek :s >< nem tudom majd h mit fogok leművelni félelmembe xD
2014. júl. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
bocsi a helyesirásért
2014. júl. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
azert, hogy miert nem talalkoztunk eddig draga szamtalan oka van, amirol te nem tudsz. es egyaltalan nincs halalra itelve ez az egesz, hiszen nem en lennek az egyetlen, aki igy ismerte meg a baratjat. igen gyerek vagyok meg, gyerekesen gondolkodom, de egy pillanatra eld bele magad az en helyzetembe es talan maskeppen latsz mindent. nem sokara ugyis kiderul minden es beismerem majd, ha nem ugy volt, ahogyan en 'beleeltem magam'.
2014. júl. 8. 02:07
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna ilyen sokáig várni a talival, most sokkal nehezebb lesz így. Meg aztán nagyobb bátorság is kell egy ilyen talihoz, ilyenkor szokott az lenni, hogy az egyik fél mindenféle ócska kifogással elkezdi halogatni.
2014. júl. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!