Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok és borzasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok és borzasztoan gyűlölöm magam. Valamit lehet tenni vagy még van remény?

Figyelt kérdés
Már 15 éves koromban feltunt a dolog viszont akkor nem foglalkoztam azzal hogy én vagyok a legkisebb az osztályban, és hogy más lányoknak már a melluk is el kezdett nőni viszont az enyémek ugy gondolták hogy jok vagyunk így ahogy vagyunk. Viszont azóta eltelt 3 év és még most is hihetetlenül lapos vagyok nem mondom hogy alacsony vagyok viszont a velem egyidős lányok többsége azért most is 5-10-15 cm-rel magasabb. Én 169 cm vagyok 54kg. És 65A-s melltartót hordok ha hordok mert rossz napjaimban inkább fep sem veszem hanem bevagom a ruhásszekrényem aljába. A legjobb barátnőm 80B-s melltartót hord 175cm és 62kg. Közben szoktunk járni bulizgatni és ott is olyan hihetetlenül rosszul esik az hogy ra csak ugy szállnak a pasik engem meg eszre sem vesznek. Mindaddig nekem is volt barátom amíg nem lett feltűnő másoknak is hogy az én melleim iszonyat picik. Sőt ezeket még melleknek sem lehet igazán nevezni. A kerdesem szoval az lenne hogy meg van remény hogy ha nem is lesz szép de még kicsit nőnek mert ha nem én már látom magam előtt azt az út elágazást az életemben ahol valaszthatok: műtét vagy örök magány... És ha van meg köztetek ilyen személy akkor kérem irja le hogy az ő élete miben lett más emiatt a genetikai ''csoda'' miatt. Köszönöm előre is a normális válaszokat mivel gondolom itt is eleg sok lehurroogast fogok kapni...

2014. júl. 25. 09:23
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Jeff nem tusom itt olvasode a kommenteket de igazán köszönöm :) jól esett. Nem mondanam hogy egy modell vagyok azt sem mondom hogy panaszkodhatok de ha errol a kinezetrol beszelek meg egy kicsit egyesek szemében mqris egoista vagyok. :D
2014. júl. 25. 10:02
 12/24 anonim ***** válasza:
En speciel ismerek olyan lanyt akinek kis mellei vannak, de melle olyan szep arca es teste, hogy egesz nap dongetnem. A veletlen muve az is, hogy magassagra es tomegre kb ott van mint te. Mindig van kivetel, szerintem nem a melled az elso szamu problema... Az ilyen dolgokat inkabb fejben kell keresni...
2014. júl. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Igen olvasom :) Nagyon orulok, hogy boldogga tettelek, bar nem ez volt a celom, komolyan mondtam amit mondtam.:)
2014. júl. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

hát, ha ma szembejössz velem az utcán, meghívnálak valamire!

23F

2014. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Jeff ne mondj olyat amit amúgysem tartanál meg :) Utolsó ismeretlenben inkább kihagynám :x
2014. júl. 25. 10:52
 16/24 anonim ***** válasza:
én rosszabbul jártam mint te.17 éves fiú vagyok. 185magas 69-71kg. az alkatom sportos, semmi zsir ,de az arcom elég furcsa. vastag szájam van és mátyáskirály orrom.(mondták már hogy ugy nézek ki mint egy börtönszökevény tömeggyilkos) ez az ami taszítja az embereket.bár nekem nincs önbizalom hiányom egy ideje, és észrevehetõen jobban viszonyulnak hozzám az emberek.
2014. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Mit nem tartanek be?:)
2014. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

nekem nem a mell méret számít

sokkal inkább h jó alakja legyen az össz képet nézem mindig.

A túl nagy mellek meg nem is nagyon érdekelnek.

ja és h fejben mi van mert hiába van jó alakja, volt olyan h megszólalt és elment tőle a kedvem...

szívesen beszélgetnék veled :)

2014. júl. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Kedves kérdező, ezzel semmi gond sincs, szerintem a magasságod pont megfelelő és a testsúlyod arányos a magasságoddal, szóval ez igy pont jó, emiatt ne szomorkodj, és végülis a pici mell aranyos, és amugy se a melleddel fogsz érvényesűlni, a személyiség fontosabb
2014. júl. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
70%

Szia! En hasonlo parameterekkel rendelkezem, mint Te. 14-18 evesen en is lelkibeteg voltam, h nincsenek/kicsik a melleim, vekony vagyok es a sportolas miatti rovid hajam miatt meg sokszor fiunak is neztek. Anyukamnak sokszor sirtam otthon, h nekem sosem lesz baratom es sosem leszek szep.


Most 31 eves vagyok, de meg mindig 22-nek neznek sokszor, m a kesonero tipusba tartozom. Nyilvan tinikorban pokolla tette ez az eletem, de kesobb pedig sokkal jobban ereztem magam. 20 evesen az egyetem legjobb pasijaval jartam, masfel eves nagy szerelem volt, es amikor neki panaszkodtam a melleim miatt, akkor o ennyit mondott: "a jobol nem adnak sokat" :)


Aztan huszonevesen par reklamfilmben is szerepeltem es felkertek fotozasokra is. Sosem akartam modellkedni, de az egyetem mellett jo penzkeresesi forras volt. A melleim azota sem nagyobbak, de kicsit maskepp latom a vilagot, tobb onbizalommal :)


Mar tulvagyok a 3. X-en es bar a melleim kicsik, de feszesek, nem vagyok elhizva, a borom is feszes, semmi narancsbor nincs rajtam. Persze, ezert teszek is nyilvan; sokat sportolok es nem zabalok mertektelenul. Emellett pedig boldog parkapcsolatban elek es a paromnak igy vagyok tokeltes, ahogy vagyok!


Szoval fel a fejjel, semmi gond nincs veled!!! ;)

2014. júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!