Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok és borzasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok és borzasztoan gyűlölöm magam. Valamit lehet tenni vagy még van remény?

Figyelt kérdés
Már 15 éves koromban feltunt a dolog viszont akkor nem foglalkoztam azzal hogy én vagyok a legkisebb az osztályban, és hogy más lányoknak már a melluk is el kezdett nőni viszont az enyémek ugy gondolták hogy jok vagyunk így ahogy vagyunk. Viszont azóta eltelt 3 év és még most is hihetetlenül lapos vagyok nem mondom hogy alacsony vagyok viszont a velem egyidős lányok többsége azért most is 5-10-15 cm-rel magasabb. Én 169 cm vagyok 54kg. És 65A-s melltartót hordok ha hordok mert rossz napjaimban inkább fep sem veszem hanem bevagom a ruhásszekrényem aljába. A legjobb barátnőm 80B-s melltartót hord 175cm és 62kg. Közben szoktunk járni bulizgatni és ott is olyan hihetetlenül rosszul esik az hogy ra csak ugy szállnak a pasik engem meg eszre sem vesznek. Mindaddig nekem is volt barátom amíg nem lett feltűnő másoknak is hogy az én melleim iszonyat picik. Sőt ezeket még melleknek sem lehet igazán nevezni. A kerdesem szoval az lenne hogy meg van remény hogy ha nem is lesz szép de még kicsit nőnek mert ha nem én már látom magam előtt azt az út elágazást az életemben ahol valaszthatok: műtét vagy örök magány... És ha van meg köztetek ilyen személy akkor kérem irja le hogy az ő élete miben lett más emiatt a genetikai ''csoda'' miatt. Köszönöm előre is a normális válaszokat mivel gondolom itt is eleg sok lehurroogast fogok kapni...

2014. júl. 25. 09:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Seggben kompenzálj. Ennyi a történet.
2014. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
az eddigiek alapján vlsz. nem a melled miatt hagynak el téged...
2014. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Hát igazán köszönöm ezt a csodálatos bokot. Mivel is erdemeltem ki? Nem teljesen tudom hogy mire gondoltál amikor ezeket a sorokat irtad... Tudod mit? Inkább nem is vagyok rá kíváncsi, tartsd meg magadnak ezt a titkot.
2014. júl. 26. 21:56
 24/24 anonim ***** válasza:

neked nem a testeddel van baj...ha lelkileg is rendben volnál akkor jó csaj lennél.

sem a magasságoddal,a sulyoddal nincs probléma,és még a cici méredet sem jelentene remete életet,de szerintem sugárzik róllad az "UTÁLOM MAGAM" érzés, egy ilyen csajt én sem szólitanékmeg.

A mellekről ujra: van akinek csak a liter számít,de ha kicsomizzuk az ilyen nőket és térdig lóg a csöcse az tud zavaró lenni,persze biztos jó egy darabig de azért mégis formát,tartást,és keménységet akarok.Ebből kiderül,hogy én a kicsi formás ciciket szeretem.

egyébként 21 éves korig nő a cici.

2014. júl. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!